Internet

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace

souhrn

Provinční ekonomická a informační komise 12. června oznámila, že rozvoj vojensko-civilního integračního průmyslu v naší provincii je v dobrém stavu, přičemž šest předních průmyslových odvětví v jaderném, leteckém, leteckém a kosmickém průmyslu, výrobě speciálních zařízení, stavbě lodí a civilních výbušných chemikáliích je páteř a nová energie a nové materiály., Vojensko-průmyslová elektronická informační technologie jako předchůdce vojensko-civilní integrační charakteristické průmyslové struktury. V roce 2016 dosáhl vojenský průmysl provincie výnosů 109,6 miliard z hlavních operací

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-0

  Provinční ekonomická a informační komise 12. června oznámila, že rozvoj vojensko-civilního integračního průmyslu v naší provincii je v dobrém stavu, přičemž šest předních průmyslových odvětví v jaderném, leteckém, leteckém a kosmickém průmyslu, výrobě speciálních zařízení, stavbě lodí a civilních výbušných chemikáliích je páteř a nová energie a nové materiály. , Vojensko-průmyslová elektronická informační technologie jako předchůdce vojensko-civilní integrační charakteristické průmyslové struktury. V roce 2016 dosáhl vojenský průmysl provincie výnosů z hlavní činnosti 109,6 miliard juanů.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-1

  Meziroční nárůst o 8,2%. Vojensko-civilní integrační průmysl má silné inovační schopnosti. V oblasti pokročilé výroby zařízení, nové energie a energie, elektronických informací a nových materiálů byla vybudována řada provinčních klíčových laboratoří národní obrany.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-2

   Provinční vláda, Národní obranná technologie, Naval University of Engineering atd.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-3

   Společně vytvořily platformu pro inovační spolupráci pro prohloubení laserového gyroskopu, zpracování video signálu,Elektromagnetická technologie a další pole. Od „dvanáctého pětiletého plánu“ získal vojenský průmysl Hunan 177 ocenění na provinční a ministerské úrovni nebo nad ní, na národní úrovni bylo uděleno 39 úspěchů ve vědeckém výzkumu, bylo přihlášeno více než 3500 patentů a schváleno více než 1500 položky. Mezi hlavními národními speciálními projekty se prvky Hunan každým dnem zvyšují.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-4

   Velké národní projekty pro letecké motory a plynové turbíny, vývoj klíčových produktů pro velká letadla atd. ,Zúčastnily se všechny podniky Hunan; Xiangji Haidun, China Power 48, Jiangnan Company, Valin Cable a další podniky pomohly letům „Shenzhou 11“ a „Tiangong No. 2“ k obloze. V provincii je 53 jednotek „civilní armády“.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-5

   Civilní jednotky jako CRRC Special Equipment, Sany Automobile, Jingjia Microelectronics, Sunward Intelligent atd.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-6

   Se podílejí na vědeckém výzkumu a výrobě vojenských produktů; Hunan vyrábí obrněná vozidla,K armádě se přidala letecká munice, letecké motory, integrované energetické systémy lodí a vojenské grafické zobrazovací čipy. Za účelem podpory lepšího rozvoje vojensko-civilního integračního průmyslu naše provincie během „13. pětiletého plánu“ vybuduje nový vojensko-civilní integrovaný obranný technologický průmyslový systém, vojensko-civilní benigní interaktivní obranný technologický kolaborativní inovační systém. doba,Nový systém optimalizované průmyslové vojensko-civilní integrační průmyslové struktury a nový systém regionálního rozvoje v rozumném rozložení vojensko-civilního integračního průmyslu.

Hunan vytvořil šest předních průmyslových odvětví vojensko-civilní integrace-7

Podle dohody o strategické spolupráci podepsané v loňském roce provinční vládou, Úřadem pro obranu a vědu národní obrany a osmi ústředními vojensko-průmyslovými skupinami bude spolupráce posílena, pokud jde o budování základních schopností vojenského průmyslu, reformu vojenského průmyslu a duální použít transformaci technologie. Společně propagovat řadu klíčových projektů, jako jsou velké projekty leteckých motorů a plynových turbín, výzkumný ústav technologických technologií pro materiály v leteckém a kosmickém průmyslu, komplexní využití zdrojů uranu a autonomní kontrolovatelné počítačové kompletní stroje atd. Pro přistání v Hunanu a vytvoření “ vynikající projekty “a„ přední projekty “vojensko-civilní integrace. .