Finance

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě

souhrn

Justice Net, Changde, 12. června (korespondent Pi Junbo) Aby muž zabránil tomu, aby ze slanin rostly hmyz, použil muž pesticid „dichlorvos“ smíchaný s vodou a nastříkaný na slaninové výrobky. Dne 9. června vydal prokuratura v okrese Lixian v provincii Hunan pro podezření z výroby a prodeje toxických a škodlivých potravin rozhodnutí o schválení zatčení podezřelého z trestné činnosti Tuo. V letech 2002 až 2017Tuo

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě-0

  Justice Net, Changde, 12. června (korespondent Pi Junbo) Aby muž zabránil tomu, aby ze slanin rostly hmyz, použil muž pesticid „dichlorvos“ smíchaný s vodou a nastříkaný na slaninové výrobky.

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě-1

   Dne 9.

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě-2

   června vydal prokuratura v okrese Lixian v provincii Hunan pro podezření z výroby a prodeje toxických a škodlivých potravin rozhodnutí o schválení zatčení podezřelého z trestné činnosti Tuo. V letech 2002 až 2017Tuo provozuje obchod s masem na tržišti Hongwei v okrese Lixian a doma zpracovává a vyrábí vepřové, kachní a jiné konzervované výrobky. V květnu 2017, aby se zabránilo tomu, že se na uzená kachna a vepřové maso dostane hmyz, namíchal Tuo Moumou vodu s „dichlorvosem“ a smíchal ji s postřikovou kapalinou, nastříkal ji na uzená kachna, vepřové a vepřové klusáky, aby vyrobil výrobky ze slaniny. 24.

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě-3

   května, kdy inspekce Lixian Food and Drug Administration pro průmysl a obchod provedla kontrolu,Bylo zjištěno, že v dílně byl skladován pesticid „dichlorvos“. Po výslechu Tuo Moumou na místě, Tuo Moumou připustil, že nastříkal pesticid „dichlorvos“ na uzená masné výrobky a Lixian Food and Drug Administration pro průmysl a obchod zadržel vyléčené kachny, klusáky a vepřové maso na místě Několik. Po testování všechny zadržené kachní maso, vepřové a vepřové klusáky obsahovaly “Složka „dichlorvos“ byla podezřelá z trestného činu výroby a prodeje toxických a škodlivých potravin. Lixianský prokurátor se rozhodl v souladu se zákonem schválit zatčení Tuo XX.

Majitel obchodu se slaninou nastříkal „dichlorvos“ na uzené maso, aby zabránil červům v uzené masě-4

.