Zápas

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii

souhrn

Nové zprávy o kultuře (postupně reportér) Dne 12. června se v Jilinu velkolepě konala akce s týdenním publicistickým programem „Úspora energie, sdílení zelených“, který pořádal provinční úřad pro ochranu energie provincie Jilin (dále jen „krajský úřad pro ochranu energie“). Province Hotel. Pokrajinská komise pro rozvoj a reformy, Pokrajinské ministerstvo financí a další pokrajinské agentury (útvary) odpovědné za úsporu energie ve veřejných institucích,Zástupci provinčních univerzit a nemocnic

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii-0

  Nové zprávy o kultuře (postupně reportér) Dne 12. června se v Jilinu velkolepě konala akce s týdenním publicistickým programem „Úspora energie, sdílení zelených“, který pořádal provinční úřad pro ochranu energie provincie Jilin (dále jen „krajský úřad pro ochranu energie“). Province Hotel. Pokrajinská komise pro rozvoj a reformy, Pokrajinské ministerstvo financí a další pokrajinské agentury (útvary) odpovědné za úsporu energie ve veřejných institucích,Živé akce se zúčastnilo více než 100 lidí, včetně zástupců provinčních univerzit a nemocnic.

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii-1

   Soudruh Chu Minhua, ředitel úřadu zemské správy a členové týmu úřadu, vedli všechny kádry a zaměstnance úřadu na místo akce pěšky z kanceláře. Rozumí se, že Pokrajinský úřad pro úsporu energie formuloval a vydal „Plán činnosti veřejných institucí na podporu energie v provincii Jilin 2017“, “11. – 17. Června bude pro veřejné instituce v roce 2017 stanoven jako týden publicity pro úsporu energie v provincii a tématem tohoto týdne publicity bude „Úspora energie, sdílení zelené“.

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii-2

   Všechna města (prefektury), okresy (města, okresy), oddělení (jednotky) provinčních agentur, provinční univerzity a nemocnice se úzce zaměřují na téma reklamního týdne a pořádají výstavy a propagaci nových technologií a produktů šetřících energii,Byly provedeny různé reklamní činnosti týkající se tematických seminářů o úspoře energie a snižování spotřeby, sběru prací, zveřejňování plakátů a posouvání propagačních videí o úspoře energie, které plně hrály demonstrativní a vedoucí roli v oblasti úspory energie a emisí -redukční práce provincie a obdržely pozitivní reakce ze všech sektorů společnosti. Na místě konání akce ředitel Chu Minhua z Kanceláře pro záležitosti provinční správy a členové týmu kanceláře podali zprávu na Provinční experimentální střední škole,Zástupci 87. střední školy města Čchang-čchun, základní školy Luyuan města Čchang-čchun, cizojazyčné školy v Čchang-čchunu a první mateřské školy zemské vlády představili brožuru o znalostech úspory energie. Znalosti o úspoře energie v elektřině a další aspekty mohou účinně vést děti mateřských škol a žáky základních a středních škol k rozvíjení dobrých návyků šetření energií již od útlého věku.

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii-3

  Chcete-li dosáhnout úspory energie, začněte od dítěte a společně budujte zelenou budoucnost. Hlavní obsah této reklamní činnosti zahrnuje: používání plakátů, výstavních desek, bannerů a dynamických reklam na kole k propagaci politik a předpisů v oblasti úspory energie veřejných institucí, výsledků v oblasti úspory energie a snižování spotřeby, vědeckých poznatků o úspoře energie, úspora zkušeností s řízením demonstračních jednotek, nových energetických vozidel, nových energeticky úsporných technologií, produktů atd. ,Distribuováno bylo celkem více než 2 000 brožur o zachování energie a více než 300 letáků o zachování energie.

Týden propagace úspory energie vás naučí, jak šetřit energii-4

.