Ekonomika

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy

souhrn

4. čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu vstoupily do závěrečné fáze intenzivní přípravy výstavy. Provinční úřad pro kongresy a výstavní záležitosti a další příslušná oddělení intenzivně a řádně studují každý detail výstavní služby. Celá provincie šla nahoru a dolů šachovou partií a společně vystupňovala úsilí přilákat investice a výstavy. Od zahájení příprav na 4. Čína-Rusko Expo a 28. Harbin Trade Fair v říjnu loňského rokuPříslušná oddělení provincie se organizovala postupně

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy-0

  4. čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu vstoupily do závěrečné fáze intenzivní přípravy výstavy. Provinční úřad pro kongresy a výstavní záležitosti a další příslušná oddělení intenzivně a řádně studují každý detail výstavní služby.

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy-1

   Celá provincie šla nahoru a dolů šachovou partií a společně vystupňovala úsilí přilákat investice a výstavy. Od zahájení příprav na 4. Čína-Rusko Expo a 28.

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy-2

   Harbin Trade Fair v říjnu loňského rokuPříslušná provinční oddělení postupně vytvořila více než deset pracovních skupin pro návštěvy provincií Liaoning, Jiangsu, Guizhou, Jiangxi, S'-čchuan, Peking, Chongqing, Shenzhen, Dalian a dalších provincií a měst. domácí podniky.

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy-3

   A vydáváním pozvánek provinčním (regionálním, obecním) vládám jménem provinční vlády a pořádáním přípravných pracovních setkání,Pořádání seminářů a tiskových konferencí o účasti na podnikání, návštěva klíčových obchodních sdružení a dalších metod na podporu investiční a výstavní činnosti a efektivní podpora komplexního porozumění a aktivní účasti veletrhů Čína-Rusko Expo a Harbin v zahraničí i uvnitř i vně provincie. 29. května se v Moskvě konala tisková konference 4.

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy-4

   čínsko-ruské výstavy, která zaslala pozvánky do všech regionů Ruska.

Zaměření na 4. čínsko-ruskou výstavu: Zdokonalená služba zdůrazňuje specializaci výstavy-5

  Během tohoto období navštívila delegace Heilongjiang čínské velvyslanectví v Rusku, navštívila moskevskou kancelář Čínské rady pro podporu mezinárodního obchodu, obchodní a průmyslovou komoru Ruské federace, Moskevskou konferenční a výstavní kancelář, ruskou IT společnost (mezinárodní výstava Dozorčí výbor Unie), Russian Exhibition System Company, Russia VI Holding companies atd.

  , Provedly dokování a diskuse o různých přípravách na čínsko-ruskou výstavu a pomohly ruským vystavovatelům sladit spolupráci na trhu. Od 6.

   se výstavy zúčastnilo 56 zemí a regionů a výstavy se zúčastnilo 28 domácích hospodářských a obchodních delegací. Byla přijata řada opatření ke kultivaci mezinárodních profesionálních obchodníků. V souladu se zásadou „učení se podnikání a podpory rozvoje s podnikáním“ budeme věnovat větší pozornost novému propojení nabídky a poptávky. Provincie a prefektury cti na této výstavě pozvaly profesionální kupce a dodavatele z Číny a Ruska k účasti na souvisejících aktivitách.

  V současné době provádí zemský úřad pro kongresy a výstavní záležitosti průmyslový výzkum u téměř 3 000 kupujících, segmentuje jejich potřeby, shromažďuje lepší zdroje pro zákazníky a podporuje vytváření modelu dokování nabídky a poptávky a komunikačního mechanismu založeného na tržních spojeních. Městská (prefekturní) vláda provincie provádí předběžné porovnávání s provinciemi a čestnými státy a plně zobrazuje „grafit a grafen,Výhodná průmyslová odvětví, jako je ledová a sněhová turistika, velká zdravotní péče, zelené jídlo.

   Kromě toho tato výstava pozvala 10 čínských časově uznávaných místních cateringových společností, aby vytvořily „Zónu zhodnocování Dragon Food“ za účelem propagace a prodeje vysoce kvalitních surovin a místních cateringové společnosti v Heilongjiangu. Funkce výstavy je postupně dokonalá a neustále zvyšuje úroveň profesionality a vytváří platformu služeb na jednom místě. Letiště Harbin otevřelo zelený kanál pro čínsko-ruskou výstavu; před příchodem exponátů budou informovat speditéry o problémech, jako je nastavení místa celního dohledu, prohlášení o výstavě, dohled a ověření atd.

, Aby bylo zajištěno hladké celní odbavení exponátů; Krajský úřad pro kongresy a výstavy, Provinční ministerstvo obchodu, Letiště Harbin, Celní úřad v Harbinu, Sbor provinční pohraniční obrany, Krajský inspekční a karanténní úřad,Pokrajinský úřad pro zahraniční věci zřídil mechanismus záruky cestování, mechanismus záruky účasti a mechanismus komunikace informací. Slavnostní událost se právě otevírá. Tito vystavovatelé zkoumají každý detail s velkým nadšením: pečlivě navrhují výstavní prostor, navrhují nejlepší plány přepravy exponátů, celní deklarace, víza, recepce, překlady a další služby, zřizují výstavní platformu WeChat, připojení k internetu,Mobilní internet, cloud computing a velká data jsou integrovány do systému průvodce výstavou, systému poptávky obchodníka, aplikace online karet, sběru lístků, nákupů na místě a mobilních plateb a jsou do něj integrovány, aby poskytovaly vystavovatelům přesné služby. (Autor: Qu Jing).