Vzdělání

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu

souhrn

4. čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu se budou konat od 15. do 19. června v Harbin International Convention and Exhibition Center. Aby se vytvořilo dobré dopravní prostředí a zajistil hladký průběh schůzky, oddělení dopravní policie v Harbinu zintenzivní nápravu různých dopravních přestupků v okolí. Útvar dopravní policie zároveň připomněl, že se během akce bude měnit podle skutečného objemu dopravy na místě.Na místo konání

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu-0

  4. čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu se budou konat od 15. do 19.

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu-1

   června v Harbin International Convention and Exhibition Center. Aby se vytvořilo dobré dopravní prostředí a zajistil hladký průběh schůzky, oddělení dopravní policie v Harbinu zintenzivní nápravu různých dopravních přestupků v okolí.

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu-2

   Útvar dopravní policie zároveň připomněl, že se během akce bude měnit podle skutečného objemu dopravy na místě. Provádějte včasné a účinné vedení a kontrolu vozidel v okolí místa konání, abyste snížili dopad dočasných změn provozu na cestování občanů.

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu-3

   Dočasná kontrolní oblast: oblast ohraničená Changjiang Road, Hongqi Street, Huanghe Road, Nanzhi Road (včetně výše uvedených silnic).

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu-4

   Dočasná odkloněná oblast: Dočasné jednosměrné ulice na silnicích v oblasti ohraničené Nanzhi Road, Huaihe Road, Minjiang Road a Songshan Road:Ráno 15.

Vizuální řízení provozu v místě konání během 4. čínsko-ruské výstavy a 28. harbinského veletrhu-5

   června se v místě konaly důležité události. Na silnici Changjiang je povoleno pouze jednosměrné parkování a obcházení motorových vozidel z ulice Hongqi na jižní přímou silnici. Připomenutí: 1. Zúčastněná vozidla by měla být zaparkována striktně v souladu s vyznačenou oblastí průchodu a řídit se - neustále velení dopravní policie ve službě; doporučuje se jít do kontrolní oblasti Občané se snaží co nejvíce využívat veřejnou dopravu,Občané, kteří řídí, se tam mohou dostat pěšky po standardním parkování mimo kontrolovanou oblast.

   2.

   Vozidla, která potřebují projít silnicemi poblíž Kongresového a výstavního centra, mohou odbočit z vnějších ulic, jako jsou silnice Huaihe Road, Xianfeng Road, Songshan Road, Zhujiang Road a Chemical Road. 3.

   Během veletrhu oddělení dopravní policie posílí řízení dopravního řádu silnic v okolí míst a prostřednictvím trestů na místě,Elektronické zachycení očí a další metody zakazují nelegální zastavení.

Vybavena několika přívěsy současně, budou odtažena všechna vozidla, která nelze okamžitě odjíždět po vážném narušení zastávky. (Autor: Wang Liang Li Guoyu).