Bankovní

"Miaobai" posiluje na úroveň silné tropické bouře, naše provincie nadále vydává varování před tajfunem úrovně čtyři

souhrn

Haikou 12. června (reportér Ye Yuanyuan, Liu Cao, korespondent Fu Xiaohong, Weng Xiaofang) Reportér se dnes odpoledne dozvěděl z provinční meteorologické observatoře, že druhý tajfun „Miaobai“ v letošním roce zesílil do prudké tropické bouře dnes ve 12 hodin Ve dne i v noci přistálo na pobřeží z Taishanu do Shanwei v Kuang-tungu. Kromě toho meteorologický úřad v Hainanu pokračoval v ohlašování kategorie 4 tajfunu v 12:00 dne 12.

"Miaobai" posiluje na úroveň silné tropické bouře, naše provincie nadále vydává varování před tajfunem úrovně čtyři-0

  Haikou 12.

"Miaobai" posiluje na úroveň silné tropické bouře, naše provincie nadále vydává varování před tajfunem úrovně čtyři-1

   června (reportér Ye Yuanyuan, Liu Cao, korespondent Fu Xiaohong, Weng Xiaofang) Reportér se dnes odpoledne dozvěděl z provinční meteorologické observatoře, že druhý tajfun „Miaobai“ v letošním roce zesílil do prudké tropické bouře dnes ve 12 hodin Ve dne i v noci přistálo na pobřeží z Taishanu do Shanwei v Kuang-tungu. Kromě toho hainanský meteorologický úřad nadále vydával varování o čtyřúrovňovém tajfunu v 12:00 dne 12.

"Miaobai" posiluje na úroveň silné tropické bouře, naše provincie nadále vydává varování před tajfunem úrovně čtyři-2

Úřad provinčního výboru pro snižování katastrof dnes vydal naléhavé oznámení, v němž žádal úřady pro občanské záležitosti všech měst a krajů, aby pečlivě sledovaly cestu pohybu tajfunu, včas zveřejňovaly informace včasného varování a připravovaly pohotovostní pomoc, aby zajistily, že k ochraně základních životů postižených lidí jsou zavedena různá preventivní a reakční opatření a odpovědnosti. .