Přírodní

Tchaj-wanská média: Panama dnes ohlásí navázání diplomatických vztahů s pevninskou Čínou v 9 hodin!

souhrn

Screenshot z panamských mediálních zpráv [reportér Global News Zhao Yanlong] Mnoho tchajwanských médií citovalo zprávy z panamských médií 13., kdy Panama naváže diplomatické vztahy s pevninskou Čínou. Tchajwanské „China Times Electronic News“ citovaly Panama LA 13. června

Tchaj-wanská média: Panama dnes ohlásí navázání diplomatických vztahů s pevninskou Čínou v 9 hodin!

Tchaj-wanská média: Panama dnes ohlásí navázání diplomatických vztahů s pevninskou Čínou v 9 hodin!-0

  Screenshot z panamských mediálních zpráv [reportér Global News Zhao Yanlong] Mnoho tchajwanských médií citovalo zprávy z panamských médií 13. , kdy Panama naváže diplomatické vztahy s pevninskou Čínou. Taiwanské „China Times Electronic News“ citovaly zprávu z panamské LAestrella News Network 13.

Tchaj-wanská média: Panama dnes ohlásí navázání diplomatických vztahů s pevninskou Čínou v 9 hodin!-1

   června,Panamská vláda se rozhodla navázat diplomatické vztahy s pevninskou Čínou. Podle analýzy, jakmile se potvrdí, že je potvrzeno „přerušení diplomatických vztahů“ s Tchaj-wanem, může se stát největším „přerušení diplomatických vztahů“ za poslední roky. Podle zprávy je Panama nejdůležitějším kanálem na mezinárodních obchodních a přepravních trasách.

Tchaj-wanská média: Panama dnes ohlásí navázání diplomatických vztahů s pevninskou Čínou v 9 hodin!-2

Je také po mnoho let důležitým spojencem „Čínské republiky“ ve Střední Americe. Jakmile bude ztracen, může skutečně čelit dominovému efektu. .