Průzkum

Publikováno „Cestování Hunanem s Xu Xiake“

souhrn

11. června se v městské knihovně v Hengyangu konal nový knižní seminář „Doprovod Xu Xiake do Hunanu“. Knihu dokončil spisovatel Hengyang Tan Minzheng po 9 letech ve stopách Xu Xiake ve 28 krajích a okresech. Tan Minzheng uvedl, že před devíti lety náhodou viděl na fóru webových stránek „Deník cestování Chu.“ Autorem cesty byl Xu Xiake, slavný cestovatel v dynastii Ming.9 let, on

Publikováno „Cestování Hunanem s Xu Xiake“

Publikováno „Cestování Hunanem s Xu Xiake“-0

  11. června se v městské knihovně v Hengyangu konal nový knižní seminář „Doprovod Xu Xiake do Hunanu“. Knihu dokončil spisovatel Hengyang Tan Minzheng po 9 letech ve stopách Xu Xiake ve 28 krajích a okresech.

Publikováno „Cestování Hunanem s Xu Xiake“-1

   Tan Minzheng uvedl, že před devíti lety náhodou viděl na fóru webových stránek „Deník cestování Chu. “ Autorem cesty byl Xu Xiake, slavný cestovatel v dynastii Ming. Za posledních 9 let následoval cestu Xu Xiake v „Deníku Chu You“, aby navštívil 28 krajů a měst ve 4 městech, včetně Zhuzhou, Hengyang, Chenzhou a Yongzhou. Při návštěvě jsem zkontroloval místní kroniky a další materiály, pořídil téměř 10 000 fotografií a napsal knihu „Doprovodné Xu Xiake k Hunanovi“, kterou nedávno vydalo Hunan Literature and Art Publishing House.

Publikováno „Cestování Hunanem s Xu Xiake“-2

.