Automatický

Byly oznámeny výsledky 2016 Hunan News Awards

souhrn

12. června byly vyhlášeny výsledky cen Hunan Journalism Awards 2016 pořádaných oddělením propagandy Výboru provinční strany Hunan a asociací novinářů Hunan. Celkově bylo oceněno 368 prací. Mezi nimi získalo 12 prací Hunan Daily první cenu, 9 prací druhou cenu a 11 prací třetí cenu. Tentokrát celkem z centrálních mediálních zpravodajských agentur v Hunanu,Provinční noviny a rozhlasové stanice

Byly oznámeny výsledky 2016 Hunan News Awards

Byly oznámeny výsledky 2016 Hunan News Awards-0

  12. června byly vyhlášeny výsledky cen Hunan Journalism Awards 2016 pořádaných oddělením propagandy Výboru provinční strany Hunan a asociací novinářů Hunan.

Byly oznámeny výsledky 2016 Hunan News Awards-1

   Celkově bylo oceněno 368 prací.

Byly oznámeny výsledky 2016 Hunan News Awards-2

   Mezi nimi získalo 12 prací Hunan Daily první cenu, 9 prací druhou cenu a 11 prací třetí cenu. Tentokrát celkem z centrálních mediálních zpravodajských agentur v Hunanu,Cenu Hunan News Award získalo 368 děl z novin, rozhlasových stanic, televizních stanic a zpravodajských webů po celé provincii. Mezi nimi bylo 83 prvotřídních děl, 147 děl druhé třídy a 138 děl třetí třídy.

Byly oznámeny výsledky 2016 Hunan News Awards-3

Významné zprávy z Hunan Daily „Zpráva z jedenáctého provinčního stranického kongresu“, „Nová cesta duchovní štafety skrz Slunce a Měsíc“, „Jeden pás jedna cesta“ a zpravodajská rubrika „Sanxiang Times“,Novinky "Výroba zařízení se stává prvním bilionovým miliardovým průmyslovým odvětvím Hunanu", zpravodaj "Newsletter" Existuje speciální vlak pro zemědělce, kteří mají vstupovat do města zdarma v jižním Hunanu "a komentář" Stojící na hoře pravdy a morálky - nezapomeňme " náš původní záměr a jít dál "", Série uvádí "Hledáme Xinxiang Xian", Dodatek "Dlouhý pochod jednoho muže", komiks "Red Packet Rain",První cenu získalo rozvržení „Verze 4-5 25. ledna“ a fotožurnalistika „Bojíte se, že budete křičet moji krásnou selfie“. .