Internet

Společné vymáhání práva k přísnému vyšetřování „elektrického“

souhrn

9. června, čtvrtá brigáda oddělení, založená na skutečnosti, že v osobní stanici Anji a v jejím okolí v Nanning City byla dvoukolová elektrická vozidla, která způsobovala dopravní zácpy v této oblasti, například nelegální parkování dvoukolových elektrických vozidla, nelegální obtěžování cestujících a retrográdní. V okolí a okolo byla provedena speciální kampaň k nápravě nelegálního provozu jednostopých elektrických vozidel. Během operace muž nelegálně „„Elektrické“ ovladače jsou extrémně nespolupracující, emotivní

Společné vymáhání práva k přísnému vyšetřování „elektrického“

Společné vymáhání práva k přísnému vyšetřování „elektrického“-0

  9. června, čtvrtá brigáda oddělení, založená na skutečnosti, že v osobní stanici Anji a v jejím okolí v Nanning City byla dvoukolová elektrická vozidla, která způsobovala dopravní zácpy v této oblasti, například nelegální parkování dvoukolových elektrických vozidla, nelegální obtěžování cestujících a retrográdní. V okolí a okolo byla provedena speciální kampaň k nápravě nelegálního provozu jednostopých elektrických vozidel.

Společné vymáhání práva k přísnému vyšetřování „elektrického“-1

   Během operace muž nelegálně „Řidič „elektrického“ vozidla byl extrémně nespolupracující a emotivní. Ležel na dvoukolovém elektrickém vozidle a až hodinu se hýbal a bránil policistům v získávání důkazů a zabavení vozidel. Aby se situace dále nezvýšila, policisté zavolali policii a policii na policejní stanici v Mingxiu rychle zasáhnout a naučit majitele automobilů spolupracovat s donucovacími orgány.

Společné vymáhání práva k přísnému vyšetřování „elektrického“-2

   Nakonec majitelé automobilů spolupracovali s policisty na shromažďování důkazů pod přesvědčováním policie.

Společné vymáhání práva k přísnému vyšetřování „elektrického“-3

Podle statistik tyto čtyři brigády od května vyšetřovaly a řešily 17 nelegálně provozovaných elektrických vozidel v jejich jurisdikci. V dalším kroku budou čtyři týmy nadále zintenzivňovat své snahy o potírání nelegálního provozu jednostopých elektrických vozidel, pokračovat ve shrnutí zkušeností s vymáháním práva a dále zdokonalovat dlouhodobý mechanismus pro společné vymáhání práva při nelegálním provozu dvoukolová elektrická vozidla, aby se zajistila bezpečnost silniční dopravy a ochrana legálních operátorů a lidí. Legitimní práva a zájmy mas. .