Technologie

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla

souhrn

Za účelem dalšího zlepšení odborných technických znalostí a schopností pracovníků v oblasti hygieny životního prostředí uspořádala ráno 9. června hygienická stanice okresu Qingxiu ve městě Nanning City více než 60 zástupců automechaniků, řidičů a obchodních oddělení, aby provedli sanitační údržbu sanitační vozidla v týmu automobilové dopravy Yanziling Školení údržby bude učit a trénovat učitel Zhang Yumin ze společnosti Fujian Longma Sanitation Equipment Co., Ltd.Na tréninkovém setkání Zhang Yu

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla-0

  Za účelem dalšího zlepšení odborných technických znalostí a schopností pracovníků v oblasti hygieny životního prostředí uspořádala ráno 9. června hygienická stanice okresu Qingxiu ve městě Nanning City více než 60 zástupců automechaniků, řidičů a obchodních oddělení, aby provedli sanitační údržbu sanitační vozidla v týmu automobilové dopravy Yanziling Školení údržby bude učit a trénovat učitel Zhang Yumin ze společnosti Fujian Longma Sanitation Equipment Co. , Ltd. Na tréninkovém setkání pan Zhang Yumin diskutoval o výkonu vozidla, provozu a bezpečnostních opatřeních, olejovém okruhu, vodním okruhu, vzduchovém okruhu, údržbě a údržbě a jednoduchém odstraňování problémů se dvěma sanitárními vozidly, včetně 8tunového vysokotlakého mytí kamion a 8tunový mycí a zametací vůz.

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla-1

   Jsou plně vysvětleny metody a hlavní technické teorie, jako jsou nevyléčitelné nemoci v procesu řízení a oprav. Vysvětlení ve formě kombinace PPT a videa umožňuje zástupcům zaměstnanců hlubší a systematičtější pochopení odborných znalostí údržby a údržby vozidla. Školení také probíhalo na místě s interaktivními otázkami a odpověďmi s cenami.

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla-2

   Účastníci publika se vyjádřili a vyjádřili své názory a kladli otázky školitelům.

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla-3

   Učitel Zhang Yumin a další školitelé ze společnosti Fulongma Company byli velmi nadšení, že každému jednotlivě odpověděli. Pro účastníky, kteří aktivně kladli otázky nebo racionalizovali návrhy, jim společnost Fulongma také na místě představila upomínkové předměty.

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla-4

   Nakonec bylo provedeno vedení na místě prostřednictvím demontáže a inspekce demonstrace sanitárního vybavení vozidla a dalších fyzických předmětů, byla provedena další komunikace a výměny týkající se souvisejících problémů s vozidly, teorie byla spojena s praxí a porozumění personálu sanitace byla prohloubena teoretická a technická znalost vybavení vozidla. Celé školení je obsahově velmi bohaté. Prostřednictvím tohoto „školení“ a školení proškolovali pracovníci v oblasti hygieny životního prostředí své znalosti, rozšířili své obzory, zlepšili své porozumění sanitačním vozidlům a zlepšili své znalosti údržby a údržby a provozních technických praktických schopností sanitačních vozidel. komunikace a porozumění mezi společností Qingxiu Sanitation a Fulongma Company,Přátelství je posíleno a bude hrát pozitivní roli při podpoře standardizovaného řízení, údržby a údržby provozních vozidel v sanitační stanici pro životní prostředí v okrese Qingxiu, jakož i bezpečnosti práce ve výrobě.

Sanitární stanice okresu Qingxiu společně provádí školení v oblasti poprodejního sanitárního vozidla-5

.