Živobytí

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident

souhrn

Beijing Business Daily (Reporter & nbsp; Liu Shuangxia) Aby se JD Finance vyrovnalo s obchodním uspořádáním, učinila v letošním roce časté kroky při zavádění talentů. 26. července společnost JD Finance oznámila, že se připojí Shen Jianguang, bývalý generální ředitel a hlavní ekonom společnosti Mizuho Securities Asia. Uvádí se, že Shen Jianguang bude působit jako viceprezident a hlavní ekonom JD Finance.Chen Shengqiang, generální ředitel společnosti JD Finance

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-0

  Zvyšování zavádění talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude jmenován viceprezidentem JD Finance Beijing Business News (Reporter Liu Shuangxia). Aby se vyrovnala s obchodním uspořádáním, JD Finance v letošním roce učinila časté kroky při zavádění talentů. 26. července společnost JD Finance oznámila, že se připojí Shen Jianguang, bývalý generální ředitel a hlavní ekonom společnosti Mizuho Securities Asia.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-1

  Uvádí se, že Shen Jianguang bude působit jako viceprezident a hlavní ekonom JD Finance.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-2

   Chen Shengqiang, generální ředitel JD Finance, uvedl, že po vstupu do JD Finance se Shen Jianguang bude i nadále zaměřovat na globální a čínský ekonomický výzkum. Věří, že může provádět více výhledové a důkladné analýzy a rozhodovat pro národní politická oddělení, finanční instituce a podniky.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-3

   Poskytněte důležitý odkaz.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-4

  Reportér z Beijing Business Daily se dozvěděl, že v uplynulém roce společnost JD Finance postupně představila mnoho velkých jmen v různých oborech. V oblasti technologie Bo Liefeng, bývalý hlavní vědecký pracovník Amazonu, Peng Jian, Ph.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-5

  D. ze školy výpočetní techniky na University of Illinois v Urbana-Champaign (UIUC), a Zheng Yu, bývalý vedoucí urban computing ve společnosti Microsoft Research Asia, postupně se připojil;V oblasti financí se k nim přidali vedoucí pracovníci jako Li Shangrong, bývalý prezident pobočky Henan v Čínské stavební bance, a Wang Yu, bývalý hlavní asistent Centra kreditních karet China Merchants Bank; z hlediska globálního podnikání a výhledu do budoucna je to prospěšné i pro bývalého generálního ředitele společnosti Borui Greater China.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-6

   Připojili se Yao Chengzhang a Shen Jianguang. „Všechny naše obchodní modely jsou poháněny daty a technologiemi. Datové schopnosti a technické schopnosti jsou základními aktivy společnosti a talenty jsou zdrojem těchto aktiv. Jsme vždy otevřeni vedoucím špičkovým talentům a neexistuje žádný horní limit investic do zdrojů.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-7

   „Chen Shengqiang řekl. Podle analytiků představila společnost JD Finance mnoho tradičních finančních a technologických talentů, které slouží hlavně její nové strategii. V červnu 2017 dokončila společnost JD Finance dodávku restrukturalizace vlastního kapitálu a již nebyla zahrnuta do konsolidované účetní závěrky skupiny JD.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-8

   Na obchodní úrovni má JD Finance strukturu v devíti hlavních oblastech: financování dodavatelského řetězce, spotřebitelské financování, platby, správa majetku, crowdfunding, pojištění, cenné papíry, financování venkova a finanční technologie. Nyní se etablovala jako „technologická společnost“ sloužící finančnímu odvětví “. “Strategické umístění.

JD Finance zvyšuje rozvoj talentů Mizuho Securities Shen Jianguang bude působit jako viceprezident-9

Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Shen Jianguang JD Finance Mizuho Horké doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky Naskenujte QR kód a sledujte (sinafinance).