Sdružení

Vedoucí pobočky Xingning Městského úřadu pro půdu a zdroje šli do dolu na bezpečnostní inspekce výroby a vyšetřování

souhrn

V souladu s požadavky vyhlášky o pracovním plánu inspekce bezpečnosti těžby důlních sezón a zdrojů na rok 2017, v zájmu posílení řízení bezpečnosti výroby těžebních podniků v povodňové sezóně 2017, předcházet závažným haváriím těžebních podniků v jurisdikci dne 7. června 2017 vedl Městský pozemek a zdroje Ji Yuqi, zástupce vyšetřovatele kanceláře a ředitel pobočky, skupinu 6 osob před týmem kontroly výroby bezpečnosti v pobočce Xingning

Vedoucí pobočky Xingning Městského úřadu pro půdu a zdroje šli do dolu na bezpečnostní inspekce výroby a vyšetřování

Vedoucí pobočky Xingning Městského úřadu pro půdu a zdroje šli do dolu na bezpečnostní inspekce výroby a vyšetřování-0

  V souladu s požadavky vyhlášky o pracovním plánu inspekce bezpečnosti těžby důlních sezón a zdrojů na rok 2017, v zájmu posílení řízení bezpečnosti výroby těžebních podniků v povodňové sezóně 2017, předcházet závažným haváriím těžebních podniků v jurisdikci dne 7. června 2017 vedl Městský pozemek a zdroje Ji Yuqi, zástupce výzkumného pracovníka kanceláře a ředitel pobočky, 6členný tým inspekce bezpečnosti výroby pobočky Xingning ke kontrole a vyšetřování bezpečnosti výroby těžebních podniků v oblast pod jurisdikcí. Inspekční tým přišel do oblasti těžby křemičitého písku pro stavební účely v oblasti těžby Jiutang, města Kunlun, okresu Xingning, Nanning City, oblasti těžby křemenného písku Jiangbo ve městě Kunlun, okresu Xingning, města Nanning a těžby kaolinu oblast ve městě Kunlun, okres Xingning, město Nanning.

Vedoucí pobočky Xingning Městského úřadu pro půdu a zdroje šli do dolu na bezpečnostní inspekce výroby a vyšetřování-1

   Těžařské společnosti jako Nanning Xinsheng Quarry a Nanning Liuao Quarry Granite Quarry provedly inspekce a vyšetřování. Kdykoli Ji Yuqi, ředitel pobočky Xingning, navštívil těžební společnost, měl osobní kontakt s osobou odpovědnou za oblast těžby.

Vedoucí pobočky Xingning Městského úřadu pro půdu a zdroje šli do dolu na bezpečnostní inspekce výroby a vyšetřování-2

Pečlivě poslouchal zprávu o vývoji a využití dolu osobou v zodpovědný za těžařskou společnost a plně porozuměl současným problémům a obtížím těžební společnosti Proběhlo důkladné šetření otázek, které těžební společnosti potřebují koordinovat a vyřešit v nové situaci oddělení pozemků a zdrojů. Zástupce ředitele Ji Yuqi poukázal na to, že těžební podniky by měly během povodňové sezóny přikládat velkou důležitost bezpečnosti výroby a okamžitě napravit slabé vazby bezpečnostní výroby, aby se předešlo nehodám ve výrobě a zajistila bezpečnost života a majetku. Zástupce ředitele Ji Yuqi zároveň požadoval, aby všechny těžební podniky přísně dodržovaly plán těžby a postupovaly podleNa základě principu „interní správy“ budeme neprodleně provádět obnovu a správu geologického prostředí, urychlíme implementaci a zdokonalení opatření na kontrolu znečištění důlního prachu a náležitě přispějeme k rozvoji krásného Nanningu. .