Mezinárodní

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“

souhrn

V této zprávě z 12. června se většina rodičů domnívá, že hračky mohou podporovat intelektuální rozvoj dětí, samozřejmě čím více, tím lépe. Mnoho rodin má širokou škálu hraček: auta, panenky, podložky, chrastítka ... Moderní lékařský výzkum však zjistil, že příliš mnoho hraček může děti odvést a dokonce ovlivnit jejich vývoj. Které hračky jsou vhodné pro hraní dětí?Dětská medicína provincie Hunan

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-0

 V této zprávě z 12. června se většina rodičů domnívá, že hračky mohou podporovat intelektuální rozvoj dětí, samozřejmě čím více, tím lépe.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-1

  Mnoho rodin má širokou škálu hraček: auta, panenky, podložky, chrastítka . . .

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-2

  Moderní lékařský výzkum však zjistil, že příliš mnoho hraček může děti odvést a dokonce ovlivnit jejich vývoj. Které hračky jsou vhodné pro hraní dětí?Rodiče rehabilitačního centra dětské nemocnice Hunan uvedli správný „seznam hraček“.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-3

  Mnoho dětí má při vyšetřování „herny“. Dnes ráno reportér šel na pěší ulici Huangxing Road a vyslechl téměř 20 rodičů, kteří se svými dětmi náhodně nakupovali. Občan Huang Zhen má čtyřletou dceru. Řekla novinářům, že dítě má spoustu hraček, jako jsou skútry,Dětská kola, míčky, stavební bloky, bubny, samolepky, panenky .

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-4

 . .

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-5

  Aby bylo možné tyto hračky umístit, vytvořila babička dítěte také speciální místnost pro dětskou hernu.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-6

  Proč je tolik hraček? Huang Zhen uvedl, že členové rodiny je obvykle kupují každý čínský Nový rok a příležitostně je rozdávají i přátelé. Hračky jsou poskytovány pro všechny interaktivní hry a kurzy raného vzdělávání. „Neexistuje žádný pokoj s hračkami, ale z balkonu se nepřímo stal pokoj s hračkami. “ Občan Luo Laohua řekl, že jeho pětiletý vnuk má rád auta.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-7

  Holé auto má 2 velké krabice a pět nebo šest krabic jiných hraček.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-8

  To ještě není považováno za hru. Zlomené a ztracené. Z dotazovaných rodičů je hraček Liu Yinyin nejméně a jsou obvykle umístěny ve skříňce u jídelního stolu.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-9

 Počítala ale opatrně a existuje nejméně 20 druhů hraček. Příliš mnoho hraček pro odborníky ovlivní inteligenci dětí Podle výsledků americké studie o předškolním vzdělávacím programu bude mít příliš mnoho hraček nebo nevhodných hraček poškození jejich kognitivních schopností. Protože se děti budou před mnoha hračkami zdát ztracené,Cathy Silva, profesorka pedagogické psychologie na Oxfordské univerzitě ve Velké Británii, také po provedení souvisejícího výzkumu poukázala na to, že děti s méně hračkami, protože jejich rodiče tráví více času čtením, zpěvem a hraním, mají více času než ty děti.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-10

  Děti stejného věku s vynikajícím rodinným zázemím a horami hraček mají relativně vyšší úroveň inteligence. „Dejte dětem příliš mnoho hraček nebo nevhodných hraček,Opravdu to rozptýlí pozornost dítěte, a tím ovlivní inteligenci a schopnost myšlení. „Sestra Yang Weihong, zástupce ředitele Centra rehabilitační medicíny provinční dětské nemocnice, uvedla, že rodiče by si neměli vybírat co nejvíce hraček.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-11

  Musí vycházet ze současného růstu a úrovně vývoje dítěte, respektovat zákon růstu a nemohou sledujte rychlost. "Vyberte 3 až 3 pro každou věkovou skupinu. Stačí 4 druhy,Důležité je nehrát si s hračkami kvůli hraní a věnovat pozornost pěstování trpělivosti dětí a mezilidské interakce. „Yang Weihong zdůraznil, že je třeba rodičům dětí do 3 let připomenout, aby si nehrali s elektronickými hračkami, jak je to jen možné.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-12

  Je to jednosměrný přenos a nemá smysl pro interakci. ■ Reporter Li Qi, korespondent Yao Jiaqi a stážista Zheng Qiqi Wang Wenwen připomněli, jak si vybrat hračky pro děti?Od 1,1 do 4 měsíců by se výběr hraček měl zaměřit na pěstování povědomí o poslechu, vidění a uchopení. 2,6 až 8 měsíců, vybrat si hračky s rukojetí, hlavně trénovat zápěstí.

Čím více hraček, tím lépe? Dejte si pozor, abyste byli „intelektuálními zabijáky“-13

  3. Po 10 měsících si vyberte hračky typu korálků a trénujte děti, aby pružně používaly prsty. Po 4,1 letech si vyberte funkční hračky, které nejlépe zapadají do každodenního života.

 Rozšiřte 6 druhů hraček vhodných pro kojence 1. Míčky. Bezpečnostní tipy: Míčky menší než 4 cm mají riziko udušení cizími tělesy, proto je nejlepší nehrát si s dítětem. 2.

  Stavební bloky. Bezpečnostní tipy: Kvalitní stavební kameny by měly být vyrobeny z tvrdého dřeva, které by nemělo být náchylné na praskliny, promáčkliny nebo odpadající úlomky. 3. Pastelky.

  Bezpečnostní tipy: Měli byste zvolit běžnou značku,Ujistěte se, že pastelky jsou vyrobeny z netoxických materiálů, jako je parafín. 4. Plyšové hračky pro zvířata.

  Bezpečnostní tipy: Abyste zabránili alergiím na dýchací cesty nebo kůži, pravidelně hračky koupejte. 5.

  Jednoduché puzzle.

  Bezpečnostní tipy: Pravidelně kontrolujte, zda chybí logické obrázky. Při hraní malých hlavolamů by na ně měli rodiče dohlížet po boku, aby se zabránilo omylu dítěte v jídle. 6. Hudební hračky.

Bezpečnostní tipy: Zajistěte, aby byl povrch hračky netoxický. .