Politický

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“

souhrn

Na stanici Wuyi Square v metru Changsha se konaly zprávy z 12. června, 11. června, zahajovací ceremoniál programu „Vyslanec pro ochranu zdrojů“, který společně iniciovala místní veřejná sociální organizace Green Xiaoxiang v Hunanu a Světová asociace přírodních fondů. velký počet víkendových výletů. Občané se zastavili, aby se dívali a účastnili. V současnosti provincie identifikovala celkem 148 důležitých zdrojů pitné vody.mezi nimi

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“-0

  Na stanici Wuyi Square v metru Changsha se konaly zprávy z 12. června, 11.

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“-1

   června, zahajovací ceremoniál programu „Vyslanec pro ochranu zdrojů“, který společně iniciovala místní veřejná sociální organizace Green Xiaoxiang v Hunanu a Světová asociace přírodních fondů.

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“-2

   velký počet víkendových výletů. Občané se zastavili, aby se dívali a účastnili. V současnosti provincie identifikovala celkem 148 důležitých zdrojů pitné vody.

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“-3

  Mezi nimi je 139 zdrojů povrchové vody pro pitnou vodu a 9 zdrojů podzemní vody pro pitnou vodu. Na téma „Shromážděte sílu mládeže k péči o vodní zdroje Sanxiang“ tato akce uspořádá mladé dobrovolníky, aby navštívili důležité zdroje pitné vody ve 14 městech a prefekturách, provedli výzkumné návštěvy a vstoupili do komunit kampusu za účelem propagace. Uvádí se, že na akci se zúčastnilo více než 20 mladých dobrovolnických týmů z celé provincie. V příštích několika měsících půjdou do různých částí provincie, aby po absolvování odborného školení začali chránit zdroj.

Nezisková organizace spouští program „Vyslanec na ochranu zdroje“-4

■ Reporter and Tingting korespondent Ding Jiawei.