Válečný

Jít na stadion cvičit může být "cestování zdarma"

souhrn

Ministerstvo financí nedávno zveřejnilo zprávu, že v poslední době ústřední vláda vydala 930 milionů juanů dotací na otevření veřejných sportovišť společnosti zdarma nebo za nízké poplatky v roce 2017, aby podpořila otevření 1257 velkých sportovišť v rámci sportovního oddělení společnost zdarma nebo za nízké poplatky. Příslušná osoba odpovědná za odbor kultury Ministerstva financí zavedla podporu provozu a správy velkých stadionů

Jít na stadion cvičit může být

Jít na stadion cvičit může být "cestování zdarma"-0

  Ministerstvo financí nedávno zveřejnilo zprávu, že v poslední době ústřední vláda vydala 930 milionů juanů dotací na otevření veřejných sportovišť společnosti zdarma nebo za nízké poplatky v roce 2017, aby podpořila otevření 1257 velkých sportovišť v rámci sportovního oddělení společnost zdarma nebo za nízké poplatky. Příslušná osoba odpovědná za odbor kultury Ministerstva financí uvedla, že za účelem podpory reformy a inovace provozu a správy velkých stadionů,Zlepšit úroveň veřejných služeb.

Jít na stadion cvičit může být "cestování zdarma"-1

  Od roku 2014 zřídila ústřední vláda veřejná sportoviště, aby společnosti otevřela dotace za bezplatné nebo nízké poplatky. Dotační fondy jsou rozděleny do dvou částí: dotační fondy a odměnové fondy. Na příslušná sportoviště jsou poskytovány vhodné dotace k bezplatnému a levnému otevření společnosti, aby se zlepšila kapacita veřejné služby aZlepšete kvalitu a úroveň služeb a poskytněte příslušné odměny.

Jít na stadion cvičit může být "cestování zdarma"-2

Podle zpráv ústřední vláda v letech 2014 až 2017 přidělila dotace v celkové výši 3,5 miliardy juanů, což účinně podpořilo otevření velkých stadionů a stadionů v různých sportovních odděleních společnosti za bezplatné nebo nízké poplatky. Zatímco lépe uspokojuje potřeby mas pro sport a fitness a podporuje sportovní spotřebu,Účinně propagujte sportoviště s cílem zlepšit jejich provozní vitalitu a dosáhnout vlastního zdravého rozvoje. ■ Podle zpravodajské agentury Xinhua.