Informace

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku

souhrn

V této zprávě dne 12. června provinční ministerstvo dopravy oznámilo, že zpráva o povolení k práci pro dvě rychlostní silnice z Jiangbei do Ganshanu a Ningxiang do Shaoshan byla schválena komisí pro rozvoj a reformu provincie. Obě rychlostní silnice jsou provinční vládou. je rozhodnut, že projekt bude zahájen letos. Trasa projektu Jiangbei do Ganshan začíná v Lishupo ve městě Zhentou ve městě Liuyang a spojuje postavený Liuyang s Liling Gao

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku-0

  V této zprávě dne 12. června provinční ministerstvo dopravy oznámilo, že zpráva o povolení k práci pro dvě rychlostní silnice z Jiangbei do Ganshanu a Ningxiang do Shaoshan byla schválena komisí pro rozvoj a reformu provincie.

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku-1

   Obě rychlostní silnice jsou provinční vládou. je rozhodnut, že projekt bude zahájen letos. Trasa projektu Jiangbei do Ganshan začíná v Lishupo ve městě Zhentou ve městě Liuyang a napojuje se na dálnici Liuyang-Liling, která byla postavena.

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku-2

  Přes Jiangbei a Wumei končí u města Ganshan v okrese Changsha a je spojena s jihovýchodní částí dálnice Changsha Ring Expressway. Celková délka je asi 20 kilometrů. Hlavní trať využívá standardní výstavbu čtyřproudé rychlostní silnice s návrhovou rychlostí 100 kilometrů za hodinu a šířka vozovky 25,5 metrů. Trasa projektu Ningxiang do Shaoshan začíná ve městě Henglongqiao ve čtvrti Heshan ve městě Yiyang a spojuje se s vybudovanou dálnicí Changsha-Yiyang.

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku-3

  Prochází Jinghuapu, Huilongpu a Nantianping v okrese Ningxiang a končí v Donghutangu v okrese Ningxiang. Spojuje se s již vybudovanou dálnicí Changsha-Loudi a také se spojuje s postavenou dálnicí Shaoshan Branch.

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku-4

   Celková délka je přibližně 43 kilometrů. Hlavní trať využívá standardní konstrukci čtyřproudové rychlostní silnice s konstrukční rychlostí 100 kilometrů za hodinu a šířkou vozovky 26 metrů.

Jsou schváleny dvě dálnice a stavba bude zahájena v průběhu roku-5

■ Reporter Pan Xianxuan.