Stipendium

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko

souhrn

Soukromé přizpůsobení Star City se soustřeďuje hlavně na pánské obleky, košile a další kategorie. V minulosti se krejčovství, které měřily oděvy, postupně vyvinulo, aby se staly synonymem vysoké třídy, jak se doba mění. Od počátečních manžet vyšívaných postav a výběru těla až po aktuální verzi pro jednoho člověka prochází průmysl soukromých úprav v Changsha také transformací v tvrdé konkurenci na trhu.11. června

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-0

 Soukromé přizpůsobení Star City se soustřeďuje hlavně na pánské obleky, košile a další kategorie.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-1

  V minulosti se krejčovství, které měřily oděvy, postupně vyvinulo, aby se staly synonymem vysoké třídy, jak se doba mění. Od počátečních manžet vyšívaných postav a výběru těla až po aktuální verzi pro jednoho člověka prochází průmysl soukromých úprav v Changsha také transformací v tvrdé konkurenci na trhu. 11. června Lei Yunni, která již více než dva roky bojuje v odvětví soukromých úprav, přepracovala svou vlastní značku soukromých úprav VICHI a upustila od podnikání v oblasti přizpůsobování svatebních šatů a specializovala se na úpravy pánského oblečení.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-2

  V posledních dvou letech se objevila soukromá úprava v oděvním průmyslu v Changsha, která kromě offline soukromých značek pro přizpůsobení, jako je Leiyunni, zavedla také platformu O2O pro online objednávky pro vstup na trh. Kdo je na omezeném trhu konkurenceschopnější online nebo offline? ■ Reporter Zhu Rong [fenomén] Soukromé přizpůsobení je oblíbené v oblecích, svatebních šatech a cheongsamu. Od svatebních šatů a cheongsamu až po košile a obleky vstoupil trh soukromých přizpůsobení v Changsha do období rychlého rozvoje v posledních dvou letech. „Ačkoli cena není levná, mnoho obchodních příležitostí stále potřebuje jeden nebo dva obleky, které lze snadno získat.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-3

 Košile. „Pan Wang, kterému je letos teprve třicátník, pracuje poblíž Yaolingu.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-4

  Kvůli potřebám své práce si přizpůsobil dvě košile a oblek. Novinářům také řekl, že kolem něj není pár kolegů, kteří vyberte si košile a obleky na míru. Kromě pánského oblečení mají svatby, cheongsam a další kategorie oděvů také mnoho soukromých zakázkových hal. 12.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-5

  června reportér viděl v Changsha Hongming Center, že na ne tak dlouhé obchodní ulici bylo až deset různých soukromých hal, včetně svatebních šatů, obleků a cheongsamu. Mezi těmito obchody není několik oděvů na zakázku s jednotkovou cenou od několika tisíc juanů po více než sto tisíc juanů.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-6

  „Changsha je módní město,Spotřebitelé zde mají určité požadavky na kvalitu oblečení a trh má velký potenciál. Lei Yunni, ředitel komplexního zážitkového přizpůsobovacího sídla společnosti VICHI, uvedl, že již na začátku podnikání v roce 2015 spatřil trh soukromých přizpůsobení. Až dosud značka přizpůsobila obleky mnoha celebritám, jako je Wang Han a Liu Kaiwei.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-7

  Jako Hongming Soukromé přizpůsobení jako centrum “V Changsha existuje mnoho „shromažďovacích míst“, například Mingcheng International a Railway Institute. V blízkosti Mingcheng International a Railway Institute je mnoho pavilonů soukromých oděvů.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-8

  Mezi nimi některé značky plánují zvýšit povědomí o značce vstupem do nákupních center.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-9

  Rozumí se že italská špičková řemesla Značky FabioAnibaldi a Atelier Guarotti také nedávno podepsaly dohodu o spolupráci s YouA. Plánuje se otevření přizpůsobené zážitkové haly výše uvedených značek v obchodě Friendship. [Soutěž] Online platforma O2O je obtížné sladit offline kamenný obchod a pavilon přizpůsobení značky offline.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-10

  Online platforma přizpůsobení oblečení O2O je online platforma přizpůsobení oblečení O2O.

Soukromé přizpůsobení se postupně stalo podnebím, otevřete režim nablízko-11

  Na rozdíl od offline soukromých pavilonů, které jsou luxusně vyzdobené a vybavené místnostmi s profesionálním příslušenstvím a řemeslnými dílnami, je online přizpůsobení O2O hlavně o pohodlí a rychlosti. V dubnu 2016 přizpůsobení oblečení O2O e-commerce Yibang lidé poprvé vstoupili do Changsha, přijali podomní prodejní model konzultantů oblečení + tovární výrobu průmyslu 4. 0 a nalepili nejoblíbenější štítek O2O e-commerce pro soukromé přizpůsobení oblečení. Podle zákazníka, který si v Yibangu objednal pánskou košili o hodnotě 499 juanů, po provedení schůzky s měřením prostřednictvím účtu WeChat značky,Na místě je jmenován odborník na vážení těla.

  „Můžete provést měření těla, výběr stylů a oděvních materiálů doma. Je to opravdu pohodlné. “ Řekl však také, že na rozdíl od offline soukromé přizpůsobení, měření těla můžete předat pouze při výběru stylů. Tabletový počítač poskytovaný učitelem pro prohlížení obrázků, zážitek je stále mírně horší.

  A kulturistka, která pracovala v Yibang v Changsha, řekla novinářům:„Podnikání společnosti není příliš dobré. Dlouho jsem neměl zakázku. Odešel jsem brzy po vstupu do společnosti. “ V současné době opustila Changshu a již se neúčastní prací souvisejících s oděvním průmyslem.

  „Soukromé přizpůsobení zdůrazňuje jedinečný zážitek. Kromě jedinečného stylu je důležitější také jedinečnost procesu přizpůsobení. „Zasvěcená osoba v odvětví soukromých přizpůsobení je přesvědčena, že offline obchody mají absolutní výhodu na trhu špičkových soukromých přizpůsobení. “ To je ve skutečnosti stejný důvod jako luxusní prodej.

  „[Strategie] Vytvořte kruh, představte známé značky a efekt celebrit.

  Možná je to tím, že konkurence v oblasti přizpůsobení soukromých oděvů je stále tvrdší, což také přimělo mnoho praktiků přizpůsobení soukromých oděvů v Changsha, aby se pokusili upgradovat ,Obchodní rozšíření, které vynikne a lépe si získá zákazníky. Lei Yunni, která právě dokončila transformaci a modernizaci VICHI, převzala iniciativu a vzdala se podnikání v oblasti přizpůsobení svateb, do kterého se kdysi zapojila.

  Podle jejího názoru má pánské přizpůsobení, které pokrývá denní, obchodní a banketové příležitosti, širší tržní vyhlídky než svatební šaty. „Jádrem soukromého přizpůsobení je stále výrobní proces. Takže tentokrát jsem spolupracovala s učitelkou v Šanghaji Hongbang, “představila druhé patro původních svatebních šatů, které se proměnilo v koncept městské zasedací místnosti a byly organizovány společenské akce jako„ VICHI Night “, které zákazníkům poskytly volný čas a podnikání.

  Hovory a další služby. Aby bylo možné dobře spravovat kruh, zdá se, že mnoho soukromých vlastních hal pracuje tvrdě - Lei Yunni se rozhodla postavit “„VICHI Cavaliers Club“, někteří lidé se rozhodnou využít velkých přehlídek, módních vystoupení a dalších forem k propagaci popularity značky mezi módním kruhem a špičkovými spotřebiteli. Vliv mezi efektem celebrity a vlastní halou pro vlastní oblečení neustále kvasí.

  Od posledního ročníku, jako jsou značky jako Secret Wedding, WECOUTURE a Denim, se postupně konaly příslušné konference módních trendů ve špičkových hotelech Star City. Některé z těchto přehlídek přilákaly k sponzorování titulů luxusní vozy, jako je Maserati, zatímco jiné si na jejich podporu přizvaly hostitele satelitní televize Hunan.

  Informace z obchodu přátelství Changsha ukazují, že elity odvětví Changsha jsou hlavní skupinou přizpůsobených skupin zákazníků, včetně vlastníků soukromých podniků, a skupin s relativně vysokými příjmy z finančního a mediálního průmyslu. Yunda Meimei tvrdí, že špičkoví podnikatelé jsou hlavním zdrojem zákazníků pro přizpůsobení značky soukromým značkám.

 „V minulosti byli častými zákazníky privátních přizpůsobení špičkoví podnikatelé, nyní však pro některé důležité příležitosti, jako jsou svatby, si přizpůsobení zvolí stále více spotřebitelů.

  Jedná se o jev, který zákaznická základna soukromých přizpůsobení postupně rozšiřující se. “Zasvěcenec v odvětví soukromých přizpůsobení uvedl, že v současnosti je soukromé přizpůsobení Changsha soustředěno hlavně v pánských košilích,Pánské obleky a jiné kategorie.

  Reportér konstatuje, že obchodní zkušenosti se soukromým přizpůsobením nejsou jen oblečení. S neustálým vývojem ekonomiky se postupně staly prominentními sociální funkce nošení. Na obchodní jednání nemůžete nosit trička a nemůžete nosit pantofle .

 . . Za těmito společenskými etiketami je obrovský potenciální trh s oděvy pro každé pracovní pole a každý sociální kruh. Soukromé přizpůsobení má dlouhou historii, ale je to poprvé, co se Changsha objevila.

  To úzce souvisí s nepřetržitým ekonomickým rozvojem a sociálním pokrokem Changsha, která se v posledních letech stala „novým městem první úrovně“. Když význam oblečení pro lidi Changsha není jen obyčejný kus oděvu, je třeba rozšířit podnikání za nimi od samotného oděvu.

Výzkum a úsudek sociální, sociální a dokonce i spotřebitelské psychologie se stanou problémy a faktory, které musí vlastníci soukromých muzeí brát v úvahu. .