Technologie

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek

souhrn

(Reporter Li Liyong) Před několika dny byla vybudována „Platforma pro rozsáhlé vědecké výzkumné nástroje a vybavení pro vědecké výzkumné nástroje a vybavení“ (URL: http://124.239.213.19/hb_kyyqpt/index.do) provinciálním ministerstvem vědy a techniky zahájil zkušební provoz.416 Celkem 5001 jednotek / sad v 15 kategoriích, 2

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek-0

  (Reporter Li Liyong) Před několika dny byla vybudována „Platforma pro rozsáhlé vědecké výzkumné nástroje a vybavení pro vědecké výzkumné nástroje a vybavení“ (URL: http://124. 239. 213.

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek-1

  19/hb_kyyqpt/index. do) provinciálním ministerstvem vědy a technologie zahájil zkušební provoz.

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek-2

   416 Do platformy sdílené služby bylo začleněno celkem 5001 sad / sad jednotek pro správu právnických osob, 15 kategorií a nástrojů a vybavení za více než 200 000 juanů. Rozumí se, že platforma provádí návrh systému a vývoj softwaru v souladu s národními rozsáhlými specifikacemi pro konstrukci otevřeného systému sdílení vědeckých nástrojů a národními jednotnými normami.

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek-3

   Provinční oddělení vědy a technologie shromažďovalo provinční univerzity, ústavy, technické jednotky a provozovny v říjnu 2016.

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek-4

   Základními objekty správy jsou rozsáhlé vědecké výzkumné přístroje a zařízení s původní hodnotou více než 200 000 juanů, které vlastní podniky a další jednotky provinční vědecké výzkumné inovační platformy. Může realizovat propojení a výměnu informací o prostředcích a servisních informacích nástroje Hebei s národní webovou stránkou a webovými stránkami různých provincií a měst. Nahradí původní „Webovou stránku velkého rozsahu vědeckého výzkumu nástrojové služby provincie Hebei“ a vytvoří nový rozsáhlý systém služeb otevřeného sdílení nástrojů a zařízení pro vědecký výzkum. Platforma bude oficiálně otevřena v blízké budoucnosti.

Pro sdílení bude otevřeno 5001 rozsáhlých vědeckých výzkumných přístrojů od 416 jednotek-5

Provinční ministerstvo pro vědu a technologii použije otevřenou sazbu vybavení každé řídící jednotky,Hodnotícími body jsou konstrukce a implementace otevřených služeb, výkon a přínos otevřených služeb, hodnocení uživatelů a míra spokojenosti a komplexní úroveň řízení právnických osob. Bude implementováno hodnocení výkonu otevřených služeb a veřejné oznámení; Provinční věda a technologické oddělení bude studovat s finančním oddělením Formulovat „Podrobná pravidla pro implementaci postfinančních dotací pro rozsáhlé sdílené služby vědeckých výzkumných přístrojů a zařízení v provincii Che-pej“„Na základě záznamů o technických službách vědeckovýzkumného zařízení a smluv o technických službách registrovaných v tomto systému je účtování a provádění finančních postfinančních dotací na sdílené služby. .