Ekonomika

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými

souhrn

Letadlo Stealth je jedním ze super vybavení v moderní válce. Detekce tajných cílů byla vždy horkým a obtížným tématem výzkumu v mezinárodní radarové komunitě. Na počátku 90. let vedl Anhui v Hefei mladý muž, který nedávno pracoval v 38. institutu, tým, který zahájil výzkum technologie proti stealth. Je ním Wu Jianqi, hlavní vědecký pracovník společnosti China Electronics Technology Group Corporation,První „národní inovace

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-0

  Letadlo Stealth je jedním ze super vybavení v moderní válce. Detekce tajných cílů byla vždy horkým a obtížným tématem výzkumu v mezinárodní radarové komunitě. Na počátku 90. let vedl Anhui v Hefei mladý muž, který nedávno pracoval v 38.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-1

   institutu, tým, který zahájil výzkum technologie proti stealth. Je ním Wu Jianqi, hlavní vědecký pracovník společnosti China Electronics Technology Group Corporation,Vítěz prvního „Národního inovačního soutěžního certifikátu“.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-2

   Výzkum první mezinárodní přední anti-stealth měřicí radarové technologie v radarovém průmyslu začíná od nuly.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-3

   Základní výzkum, teoretické modelování, analýza indexu výkonu, krok za krokem, testovací systém od jednokanálového po 9kanálový, poté po 25kanálový, od zpracování v reálném čase po zpracování v reálném čase, každý krok je extrémně obtížný . Stejně jako u všech průkopnických prací je úspěch doprovázen dalšími pochybnostmi. „Proč rozvinuté země nepřijaly tak dobrou technologii?“ „Ani Spojené státy, můžeme vyvinout praktické vybavení?“ S těmito pochybnostmi Wu Jianqi ví, že fakta mluví hlasitěji než slova, a lze dosáhnout pouze výsledků předmětu. co nejdříve přeměněna na modelové zařízení.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-4

  ,Konsensu lze dosáhnout pouze tehdy, je-li skutečně efektivní. V následujících letech on a tým shromáždili velké množství dat, opakovaně zkoumali a demonstrovali, formulovali praktický plán studie proveditelnosti a nakonec úspěšně vyhráli projekt vývoje modelu. Během konkrétního procesu vývoje Wu Jianqi pokračoval v vedení týmu, dobývání řady klíčových technologií, zlepšování přesnosti měření a zlepšování výkonu pokrytí vzdušného prostoru. Po téměř 10 letech tvrdé práce projekt dokončil plánované výzkumné práce.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-5

   „Mezinárodní vedoucí úroveň!“ Na schůzce o technickém hodnocení toto hodnocení jednomyslně udělila skupina odborníků na hodnocení, včetně několika akademiků. Jedná se o první projekt v čínském radarovém průmyslu, který byl hodnocen jako mezinárodní lídr v oblasti technického hodnocení. Mezinárodní pověst čínských radarových odborníků Wu Jianqiho a jeho týmu si uvědomila přechod od následujícího k vedoucímu. Také se těší mezinárodní reputaci.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-6

   Série mezinárodních radarových konferencí pořádaných Čínou, USA, Spojeným královstvím, Francií a Austrálií je prestižní akademickou událostí v mezinárodním radarovém průmyslu. V roce 2013 se v Adelaide konala australská mezinárodní radarová konference, na kterou se konference zúčastnilo téměř 300 radarových odborníků a vědců z více než 20 zemí a regionů.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-7

  Zpráva z konference Wu Jianqi „Výzkum souvisejících otázek pokročilého radaru s měřenými vlnami“ přitahovala mezinárodní pozornost. Profesor Don Sinott, předseda mezinárodního styčného výboru RADAR2013, uvedl: „Schopnost pozvat profesora Wu Jianqiho k předložení zprávy o konferenci je do jisté míry vítězstvím pro organizátory konference. “ V roce 2014 pozvala Francouzská mezinárodní radarová konference pouze tři zprávy o konferenci odborníci z celého světa.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-8

  Wu Jianqi je jedním z nich. „Když jsou sjednoceny osobní cíle a národní potřeby, proces inovace není jen procesem sloužícím zemi, ale také procesem realizace vlastní hodnoty. To je posláním našich radarových pracovníků. “ Nyní Wu Jianqi pracuje s jeho tým.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-9

   Zároveň se začal soustředit na vývoj páté generace radaru. PS: Rozumí se, že Národní cena za inovaci je další významné ocenění za vědu a technologii schválené státem po Národní ceně za přírodní vědu, Národní ceně za technologický vynález a Národní ceně za vědecký a technologický pokrok.

Jeho výzkum dělá neviditelná letadla neviditelnými-10

Jedná se o talent v oblasti vědy a techniky je na druhém místě za nejvyšším oceněním v oblasti vědy a techniky v zemi. Cena je vybírána a oceňována každé 3 roky, pokaždé je pochváleno 10 vědecko-výzkumných týmů a jsou udělovány medaile;Chválit ne více než 30 vědeckých a technologických pracovníků, udělovat medaile a užívat si modelové pracovníky na provinční a ministerské úrovni; pochválit ne více než 300 vědeckých a technologických pracovníků a udělovat certifikáty. .