Hra

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong'an (23)

souhrn

□ Reportér Wang Yuan se nachází v okrese Xiongan New. K dispozici jsou nejen vzácná baiyangdianská voda, geotermální horká pramenitá voda a podzemní minerální voda, které jsou bohatými zdroji „tří vod“, ale mají také dlouhou historii a kulturní akumulaci. Jednou z nich je černá keramika Xiongzhou. V roce 1928 provedl slavný archeolog mé země Wu Jinding archeologický výzkum ve městě Longshan v okrese Zhangqiu v provincii Šan-tung.Tyto prehistorické pozůstatky byly objeveny poprvé, takže

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong'an (23)

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong

 □ Reportér Wang Yuan se nachází v okrese Xiongan New. K dispozici jsou nejen vzácná baiyangdianská voda, geotermální horká pramenitá voda a podzemní minerální voda, které jsou bohatými zdroji „tří vod“, ale mají také dlouhou historii a kulturní akumulaci.

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong

  Jednou z nich je černá keramika Xiongzhou. V roce 1928 provedl slavný archeolog mé země Wu Jinding archeologický výzkum ve městě Longshan v okrese Zhangqiu v provincii Šan-tung. Tyto prehistorické pozůstatky byly objeveny poprvé, proto dostaly název „Longshanská kultura“.

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong

  Je také nazývána „kultura černé keramiky“, protože má hlavní rys černé keramiky. Jedná se o vynikající druh keramiky po barevné keramice kultury Yangshao. Je známá jako „umění země a ohně, krystalizace síly a krásy“. Svět je touto starodávnou civilizací ohromen! Relevantní historici výzkum,Kultura černé keramiky je kulturou povodí Žluté řeky.

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong

  Se svým hlubokým historickým dědictvím a bohatou humanistickou konotací představuje původ a dračí žílu čínského myšlení a kultury. Později byly podobné objevy učiněny v Shandongu, Shanxi, Shanxi, Henan, Hebei a na dalších místech. Rozumí se, že původ černé keramiky v Xiongzhou byl způsoben osobním dobytím dynastie Liao Zhou Shizongem v šestém ročníku Zhou Xiande (959 nl). Waqiao Pass (nyní jižní průsmyk okresu Xiong) byl obnoven a byl založen Xiongzhou, odtud název Xiongzhou Black Pottery.

Černá keramika v Xiongzhou inovuje v dědictví - —Návštěva v nové čtvrti Xiong

  Za účelem podpory čínské kultury se nyní nachází ve vesnici Guzhuangtou, okres Xiong, nová čtvrť Xiong'an v Che-peji. S pomocí starých lidových umělců, odborníků z Ústřední akademie umění a řemesel a slavné kaligrafie a malby umělci, vesnický společný podnik-Xiongzhou byl založen v roce 1986. Speciální keramická továrna.

 V polovině léta přišel reportér do Xiongxian na pohovor a setkal se s Liu Bin, ředitelem továrny na speciální uměleckou keramiku Xiongzhou ve vesnici Guzhuangtou. Liu Bin představil, že hlína použitá na výrobky z černé keramiky keramické továrny Xiongzhou Teyi pochází z místní oblasti.

  Oblast Xiongan New Area je starodávná silnice Žluté řeky. Půda Žluté řeky pod 3 metry nad povrchem je extrémně jemná, bez písku a vysoce viskózní. Kromě toho je bohatý na různé minerální prvky, které mohou během vypalování vytvářet čistou černou jednotnou strukturu, která je vhodná pro výrobu černé keramiky.

  Po ručním kreslení, sušení, kalandrování, kreslení, řezbářství a slinování atd. Se vyrábějí černá keramická řemesla různých barev, jako je černá, stříbrná a fialová indigo, která tvoří starožitný, moderní, etnický, západoevropský styl atd. Žánry,Různé styly představují nejen tisícileté historické a kulturní charakteristiky, ale odrážejí také silnou moderní chuť a výrobky jsou dobře známé doma i v zahraničí. Liu Bin uvedl, že kvůli faktorům, jako je špičkový technologický obsah, malý výkon, nízká prodejní cena atd.

 , Byly produkty ve stavu, kdy je možné je uživit, ale aby mohly pokračovat v dovednostech předávaných předky, mají byl tiše a opatrně v provozu.

 Toto řemeslo černé keramiky staré 7000 let se předává z generace na generaci a neustále se zdokonaluje, aby se neustále zlepšovalo.

  Stávající pracovníci jsou všichni veteráni, kteří pracují téměř 30 let, a všichni mají vynikající řemeslnou zručnost. V současné době je v Xiongzhou více než 460 odrůd černé keramiky.

  V roce 1997 byla černá keramika z Xiongzhou použita jako dárek pro jarní slavnosti kanceláří veteránů generálního úřadu státní rady, a tak upoutala pozornost ústředního vedení. Její výrobky jsou často poskytovány zahraničním přátelům jako národní dárky a Xiongzhou Black Pottery je z tohoto důvodu dobře známá v zámoří.

  V současné době je exportován do Evropy, Ameriky, Japonska, Jižní Koreje, Singapuru a dalších zemí a regionů. Řemeslníci černé keramiky v Xiongzhou používají své činy k vytrvalosti a vytrvalosti, aby vytvořili slavnostní a pohodlnou krásu kultury černé keramiky a klidnou a dalekosáhlou váhu.

 Černé keramické řemeslo keramické továrny Xiongzhou Teyi představuje nejen historické a kulturní charakteristiky tisíců starověkého umění, ale také ztělesňuje silnou moderní atmosféru. Má uměleckou konotaci „jemné textury, jednoduché a elegantní, barvy jako černý nefrit, a zní to jako zvon. “Byl chválen na mnoha výstavách, jako jsou World Expo a National Expositions, a konal se během 4.

  čínského uměleckého festivalu řezání papíru. Získal zlatou medaili na první národní výstavě kultury Kistler a na dalších výstavách. Se zřízením nové čtvrti Xiong'an byla černá keramika Xiongzhou, poklad starověké čínské kultury, znovu velmi znepokojena. Není to tak dávno, co jižní šéf vzal několik navrácených zámořských studentů, kteří vystudovali oddělení výtvarného umění, aby navštívili celý proces výroby černé keramiky v Xiongzhou, a rozhodl se využít vlivu a pověsti nové čtvrti Xiong’an.

Pomozte jim přestavět jejich prodejní kanály a otevřít online obchod Xiongzhou Heitao a offline obchod zážitků. Těšíme se na „černou keramickou kulturu“ známou jako „umění země a ohně, krystalizace síly a krásy“, která bude slavnější doma i v zahraničí a bude lépe zděděna a inovována!.