Zábava

Metro Shijiazhuang otevírá „režim zkušební jízdy“

souhrn

(Zhao Xiaohui, Gao Linzhe) "Po zkušební jízdě mám pocit, že metro je příliš dobré a příliš rychlé. Zejména stanice Huai'an Bridge je přímo před mým domem. Na metro se dostanete 100 metrů od dům každý den a nikdy nebudete muset jezdit tam a zpět sami. “Odpoledne 12. června pan Wang, občan, který se zúčastnil zkušební jízdy metrem v Shijiazhuang, novinářům vzrušeně řekl:Otevření metra je pro Shijiazhuang požehnáním.

Metro Shijiazhuang otevírá „režim zkušební jízdy“

Metro Shijiazhuang otevírá „režim zkušební jízdy“-0

  (Zhao Xiaohui, Gao Linzhe) "Po zkušební jízdě mám pocit, že metro je příliš dobré a příliš rychlé. Zejména stanice Huai'an Bridge je přímo před mým domem. Na metro se dostanete 100 metrů od dům každý den a nikdy nebudete muset jezdit tam a zpět sami.

Metro Shijiazhuang otevírá „režim zkušební jízdy“-1

   “Odpoledne 12.

Metro Shijiazhuang otevírá „režim zkušební jízdy“-2

   června pan Wang, občan, který se zúčastnil zkušební jízdy metrem v Shijiazhuang, novinářům vzrušeně řekl:Otevření metra je pro Shijiazhuang požehnáním a značně usnadní život občanům. Během zkušebních jízd metrem začínajících ve 3 hodiny odpoledne při vstupu, jízdě, přestupu a výstupu z metra drželi testovací cestující v rukou své telefony a fotoaparáty, zatímco při fotografování tlumeným hlasem diskutovali. bylo mimo slova. „Nyní je to první fáze metra linky 1 a linky 3.

Metro Shijiazhuang otevírá „režim zkušební jízdy“-3

  V budoucnu bude otevřeno stále více linek, což občanům usnadní cestování. „54letý Han Huixue je občanem okresu Luquan. Tato zkušební jízda na něj hluboce zapůsobila. “ Doufám, že se metro dostane do Luquanu co nejdříve, aby si obyvatelé Luquanu mohli také užít „ rychlost metra.

   “ „Je pohodlné jezdit. “ Zejména ve špičce,Už se nemusíte starat o dopravní zácpy. "Zhang Libin je frontovým zaměstnancem společnosti CRRC Tangshan Locomotive and Rolling Stock Factory.

   Od příchodu do Shijiazhuang v listopadu 2016 byl jeho život úzce spojen s metrem. Od počátečního vyzvednutí a uvedení do provozu až po současný zkušební provoz, Zapojil se: „Při pohledu na auto vyrobené v naší továrně, které slouží občanům Shijiazhuang,Jsem obzvláště šťastný a pyšný.

   "Reportér provedl srovnání na základě obvyklých cestovních podmínek. Z vlakového nádraží Shijiazhuang na náměstí Xinbai to trvá autobusem asi 20 minut. V dopravní zácpě to trvá i více než půl hodiny.

   Metro trvá necelých 10 minut. Pojďte , metro vám ušetří polovinu času než autobus. Reportér také zaznamenal čas každého spojení v provozu metra. Od zastavení do otevření dveří, od otevření do zavření dveří, přibližně 35 sekund, a od zavření dveří do nastartování vozidla trvá přibližně 4 sekundy, doba je přibližně 6 sekund.

   „Čas parkování každé stanice metra Shijiazhuang je nastaven podle objemu lidí.

   Nejdelší zastávka je 45 sekund a nejkratší zastávka je 35 sekund. Tato nastavení času umožňují cestujícím klidně nastupovat a vystupovat z autobusu.

Li Nan, vedoucí pracovní stanice na náměstí Xinbai Square, novinářům řekl, že v budoucnu bude doba parkování stanice upravena podle výsledků testovacích jízd, aby občané měli co největší pohodlí při cestování. .