Hra

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era

souhrn

Crowdfunding na prodej rýže, polní O2O, sociální marketing, online aukce zemědělských produktů ... V dnešní černé zemi Ice City existuje zemědělství, které se rozrostlo z dobrého na dobré a poté z dobrého na dobré. hnací síla tohoto cyklu pochází od nových profesionálních zemědělců na černé půdě, mluvčích družstev, kormidel předních zemědělských podniků ... mají společné

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-0

 Crowdfunding na prodej rýže, polní O2O, sociální marketing, online aukce zemědělských produktů .

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-1

 . . V dnešní černé zemi Ice City dnes existuje zemědělství, které se rozrostlo z dobrého na dobré a poté z dobrého na dobré. hnací síla tohoto cyklu pochází od nových profesionálních farmářů na černé půdě, mluvčích družstev a kormidel předních zemědělských podniků .

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-2

 . . Mají společný název - Xinwangnong.

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-3

 Pokud říkáte, že prodej vlastních zemědělských produktů na internetu je érou zemědělství v elektronickém obchodování 1.

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-4

 0, nyní noví online zemědělci společnosti Bingcheng otevírají dveře do éry zemědělství v zemědělství 2.

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-5

 0 tím, že neustále iterují obchodní modely a vylepšují marketingové metody. Teorie marketingového vývoje fanoušků komunity klíčových slov od počítačů po mobilní telefony V internetovém věku může elektronický obchod přežít jen neustálým přizpůsobováním se změnám doby.

Bingcheng New Net Farmers Vstupte do E-commerce 2.0 Era-6

 Fu Pengfei, který neustále vylepšoval svůj marketingový model iterací internetových produktů, je jedním z mnoha nových síťových farmářů v Bingchengu. Fu Pengfei je vedoucím rýžového družstva Zhashugang v okrese Tonghe.

  Jako „po 80. letech“ zpočátku nedůvěřoval internetu. “V minulosti se prodej uskutečňoval samy a členy družstva a prodej nebyl dobrý. Později, když jsme to zkusili, prodali jsme na Taobao, Longjiang Rural Commercial a dalších online platformách, ale neočekávali jsme, že otevřeme trh.

  „Když bylo družstvo založeno v roce 2011, plocha výsadby byla pouze více než 700 akrů a úspěch internetového marketingu rychle zvýšil plochu výsadby na více než 20 000 akrů. Díky iterativní aktualizaci internetových produktů byl online marketing Fu Pengfei vstoupil také do mobilních telefonů ze strany PC.

  éry,Zahájen marketing fanoušků komunity. Sociální média jako WeChat a Weibo využívá k vytvoření komunitního modelu prodeje prostřednictvím fanoušků.

  Ti, kteří si ho přidají do WeChat a Weibo, jsou všichni fanoušci kooperativních produktů. Mají silnou loajalitu ke značce, jsou opakovanými zákazníky a stávají se stabilní spotřebou. skupina. „Náš online prodej nyní představuje 60% veškerého prodeje.

 „Fu Pengfei, který se dotkl sítě, vedl šest dalších družstev v okrese Tonghe k vytvoření sdružení s plochou výsadby více než 60 000 mu. Rychlý rozvoj v posledních šesti letech je způsoben hlavně online strategií, která udržuje krok s dobou.

  Fu Peng Fei se také naučil používat internet k výměně zdrojů a spolupráci.

  Využíval místní speciality, jako je rýže a červené houby nangDružstva v Ningxii a na dalších místech se vyměnila.

  V současné době se na platformě Fu Pengfei prodává nejen rýže, ale také speciální produkty, jako jsou jablka od Gansu a wolfberry z Ningxia.

  Pole B klíčového slova O2O „výrobce rýže“ hrající online a offline farmář Yanshou Yao Hongliang je v místní oblasti slavnou rýžovou „velkou kávou“. Vytvořil nejen vlastní technologii pěstování mulčování rýže,Rovněž byl vytvořen originální filmový transportér rýže, který zvýšil výtěžek rýže o 100 až 200 jin na mu a ušetřil více než 40% vody. Yao Hongliang se svými jedinečnými tajemstvími proměnil své rodné město Yanshou Jiaxin Town, místo s nedostatečně efektivní akumulovanou teplotou, krátkou dobou růstu rýže a nízkou kvalitou rýže, na oblast s vysokým výnosem vysoce kvalitních odrůd s pozdním zráním, jako je jako vysoce kvalitní vůně rýžových květů. Problém s výsadbou je vyřešen,Jak můžeme dobře prodávat? Tento „výrobce rýže“ otevřel marketingovou cestu budování značky + O2O.

  Nejprve zaregistroval ochrannou známku organické rýže „Fumotian“.

  Díky své vynikající kvalitě byla rýže v „Overmold Field“ certifikována jako organická rýže úřady v Pekingu a Nanjing. Rovněž získala přátelskou mezinárodní certifikaci GAP a dosáhla exportních standardů. Rychlý rozvoj mobilního internetu učinil model O2O online spotřeby a offline zážitku dalším odbytištěm.

  Yao Hongliang se chopil příležitosti kreativně hrát „Field O2O“. Nejprve založil webovou stránku elektronického obchodování „Road to Rice“ a poté vytvořil offline marketingovou platformu pro zážitky. Vydal více než 200 000 juanů na organizaci „Expo závodu na výrobu organické rýže v okrese Yanshou“„Pozvání více než 300 obchodníků od více než 20 prodejců kamenných obchodů, poskytovatelů kanálů elektronického obchodování, soukromých kanálů na míru a zástupců podnikových jídelen po celé zemi, aby vyzkoušeli kvalitu produktů offline ve svých oborech. To výrazně zvýšilo prodej jeho online produktů.

  Za pouhé dva dny bylo prodáno 60% organické rýže vypěstované v družstvu Yao Hongliang.

 Nyní se družstvo, které založil, rozrostlo na 432 členů, kteří pěstují 4 000 akrů organické rýže a 10 000 akrů vysoce kvalitní rýže. Produkty se vyvážejí do Guangzhou, Hongkongu a dalších míst, což vede místní farmáře ke zvýšení jejich příjmu o 1 000 juanů na akr. Online aukce klíčového slova C na zdroje černé půdy za rozumnou tržní cenu 25.

  března zahájila provoz online aukční platforma pro zemědělské produkty Heilongjiang pro zemědělské produkty. Obrat první online aukce zemědělských produktů byl 5160 tun, s celkovým obratem 26,9 milionu juanů. Bylo prodáno patnáct cílů, včetně voňavé rýže s květem Wuchang, dlouhozrnné rýže a perlové rýže.

  Mezi nimi 600 tun vonné rýže s květinami Wuchang od předních zemědělských podniků v Bingchengu a zemědělské společnosti s obilím prodalo vysokou cenu 4,8 milionu juanů. „Bylo prodáno 11 položek.

  Jedna položka prodala o 80 000 juanů více, než byla očekávaná cena.

 „Ředitel zemědělství Heliang Zhang Fang v rozhovoru nadšeně uvedl, že 11 položek účastnících se aukce zahrnuje zlomkovou rýži, rýžovou rýži Wuchang, severovýchodní rýži, fazole mungo, červené fazole, černé fazole a další organická zrna, vše z Číny.

  Společnost má vlastní výsadbovou základnu. Jako vedoucí společnosti si Zhang Fang zaslouží titul „New Net Farmer“. Platforma internetového elektronického obchodování + fyzický obchod Heliang + logistická distribuční marketingová platforma, kterou vytvořila, se již formovala. Produktové kanály společnosti Heliang Agriculture dnes pokrývají mnoho velkých a středních platforem elektronického obchodování, jako jsou Tmall, JD, Suning, Yihaodian, Alibaba, WeChat a RT-Mart Feiniu.

  Nyní je tento podnikatel z 80.

  let, který je vázán na myšlení na internetu, první, kdo to vyzkouší.

  “Online aukce ". Přistání první paličky online aukce zemědělských produktů nejen rozšířilo prodejní kanály společnosti Zhang Fang, ale také otevřelo předehra k modernizaci marketingového formátu vysoce kvalitních zemědělských produktů v černé půdě. Po první online aukce zemědělských produktů, 13. dubna, aukce skupiny konečných spotřebitelů na téma jemných různých zrn a fazolí znovu otevřela kladivo.

  Včetně kvalitního prosa,Černé fazole, červené fazole, fazole mungo, sójové boby, fazole atd. , Celkem 480 tun 14 900 jemných zrn a fazolí, byly prodány za cenu o 298 000 juanů vyšší, než je tržní cena. Mezi nimi se černé fazole skupiny Heliang Group prodávaly za 9,2 juanu za kilogram, což výrazně překračovalo očekávání společnosti. Za zmínku stojí, že počet diváků na aukci dosáhl 25 482 a vedoucí 32 společností sledovalo aukční web.

 V dnešní době stále více a více zemědělců v Bingchengu začalo převzít iniciativu „dotknout se sítě“.

  Před nedávnem se v hlavním městě provincie shromáždilo více než 200 zástupců městských zemědělských družstev a zemědělských podniků, aby se zúčastnili kurzu školení elektronického obchodování pořádaného Městským zemědělským výborem, aby se naučili znalosti internetového marketingu a zároveň kontaktovali Dami. com. „V dalším kroku společnost Heilongjiang Rice.

 com uspořádá více zemědělských produktů určených k dražení.

 Soustředíme se na poptávku na trhu, postupně proběhnou aukce jednotlivých produktů, aukce témat a aukce subregionů, "uvedla příslušná osoba odpovědná za Dami.

 com. To znamená, že v budoucnu bude mít Bingcheng více společností„ Heliang “ prodej Bingchengu prostřednictvím online aukce Vysoce kvalitní zemědělské produkty se prodávají po celém světě a lze je prodat za rozumnější ceny. Jako jedna ze tří černých zemí na světě, Ice City Black Land,Hodnota a nedostatek jejích zemědělských zdrojů určují hodnotu jejích zemědělských produktů. Online aukce mohou poskytnout rozumnější tržní cenu zemědělských zdrojů pro černou půdu prostřednictvím metody získání nejvyšší ceny.

  Klíčové slovo D online crowdfunding finance šíří chuť Bingcheng „rýže“ jako média 22. července 2015 zahájila „rýže“ přední zemědělský podnik Bingcheng Dongfang Group„Produkty crowdfundingu" přilákaly pozornost nespočetných investorů. Produkty v hodnotě 5 milionů juanů se vyprodaly za méně než 5 hodin. Důvodem, proč přilákaly tolik pozornosti, je to, že se jedná o první domácí crowdfunding s cílem jako rýže Wuchang.

  Produkty . Nejchutnější rýže na světě debutovala na internetu v crowdfundingovém marketingu a byla svědkem hluboké integrace tradičních zemědělských a finančních produktů Bingchengu. Stanovila model pro vývoj nového modelu prodeje vysoce kvalitních zemědělských produktů na černé půdě.

  V důsledku toho se stále více zemědělských podnikatelských subjektů v Bingchengu začalo snažit utvářet image své značky prostřednictvím crowdfundingu a rozšiřování prodejních kanálů. 26.

  května loňského roku bylo na JD.

 com oficiálně zahájeno první kolo crowdfundingového projektu „Mám akr půdy v Longjiangu“. Předmětem skupinového financování jsou vysoce kvalitní zemědělské produkty, jako je rýže pěstovaná na 18 pozemcích v provincii. Mezi 18 parcelami zaujímá Harbin 5 křesel.

  Jedná se o vesnici Banjiehezi, město Dujia, město Wuchang, základnu pro pěstování rýže Wangjiatun, město Wuchang, okres Qiuran Anyuan, okres Deshan, okres Fangzheng a moderní park ekologického zemědělství ve vesnici Chengjian, okres Acheng. . , Xinlong Grain Production and Marketing Cooperative in Baoxing Township, Fangzheng County.

  Brzy poté, co se crowdfundingový projekt dostal do režimu online, byl úkol přeplněn,Bylo vybráno téměř 700 000 juanů. Jeden z pekingských netizenů najednou poznal vysoce kvalitní rýži v hodnotě 100 000 juanů.

  Sázecí a provozní subjekty pro pěstování rýže Wuchang, Fangzheng a Acheng využily crowdfundingové modely k rozšíření výhod černých pozemních zdrojů Bingcheng a hodnoty značky zemědělských produktů na mezinárodně vlivnou platformu elektronického obchodování s nízkými náklady a vysokou účinností - Jinfuqiao Mansion,Rýže značky Bingcheng, jako Qiuran, Hanyu Rice a Xinhaodi, byla svědkem kouzla „rýže“ s příchutí Bingcheng v Číně a ve světě prostřednictvím finančních prostředků Internetu +.

  Úspěšný příklad skupinového financování za účelem zvýšení hodnoty značky Bingcheng s příchutí „rýže“ bude replikován na další vysoce kvalitní zemědělské produkty. V letošním roce bude Harbin provádět činnosti včetně rýže japonica, ovoce a zeleniny,90 crowdfundingových projektů včetně různých zrn a fazolí. Harbin experimentuje s pracovním mechanismem „vládního poradenství, provozu podniku a tržně orientovaného provozu“, zavádí model crowdfundingu „provozování veřejné péče + provoz“, budování řetězce zemědělského průmyslu, zlepšování hodnotového řetězce v zemědělství a prosazování struktury zemědělství je třeba dále optimalizovat dobrým prodejem.

Podporovat příjmy zemědělců a efektivitu zemědělství. .