Finance

Provinční vůdci kontrolují klíčové dálniční projekty

souhrn

Zhang Zhinan zkontroloval směšovací stanici, závod na zpracování ocelových tyčí a továrnu na výrobu prefabrikátů malých komponentů pro nabídkové úseky A1 a A2 v úseku Fuzhou na dálnici Putan, aby pochopil stav stavby úseku Fuzhou a přípravy na zahájení Sanmingu sekce. Zdůraznil, že dálnice Puyan je projektem národní vysokorychlostní sítě a důležitým mezioblastním průjezdem a průjezdem pro tři provincie Fujian, Jiangxi a Hunan. Všechny stavební jednotky musí implementovat standardizaci ve všech aspektech stavby,každý

Provinční vůdci kontrolují klíčové dálniční projekty

Provinční vůdci kontrolují klíčové dálniční projekty-0

  12. prosince Zhang Zhinan, člen stálého výboru zemského výboru provincie a výkonný viceguvernér, zkontroloval stavbu dálnice Puyan na místě. Zhang Zhinan zkontroloval směšovací stanici, závod na zpracování ocelových tyčí a továrnu na výrobu prefabrikátů malých komponentů pro nabídkové úseky A1 a A2 v úseku Fuzhou na dálnici Putan, aby pochopil stav stavby úseku Fuzhou a přípravy na zahájení Sanmingu sekce. Zdůraznil, že dálnice Puyan je projektem národní vysokorychlostní sítě.

Provinční vůdci kontrolují klíčové dálniční projekty-1

  Je to důležitý mezioblastní kanál a námořní kanál pro tři provincie Fujian, Jiangxi a Hunan. Všechny stavební jednotky musí implementovat standardizaci ve všech odkazech a detailech stavby, posílit organizaci stavby a urychlit stavbu projektu za předpokladu zajištění bezpečnosti a kvality. Zhang Zhinan požadoval, aby se zaměřením na cíle a úkoly výstavby rychlostních komunikací během období 13. pětiletého plánu posílilo plánování rozestavěných projektů.

Provinční vůdci kontrolují klíčové dálniční projekty-2

Dodržujte orientaci na problémy, implementujte hierarchické odpovědnosti za správu, koordinujte a včas řešte nevyřešené problémy, jako je rekvizice, kapitál, pyrotechnika a pískové a skalní materiály, a podpořte urychlenou konstrukci projektu; zrychlete přípravné práce plánovaných projektů, posílejte ochranu prvků , a usilovat o zahájení výstavby co nejdříve; Prohloubit standardizaci řízení výstavby, zvýraznit zelenou ekologii,Přísně implementujte systém odpovědnosti za výrobu. (Wu Hongxiong).