Přírodní

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou

souhrn

11. června dokončila změnu názvu a odhalení nemocnice Taikang Xianlin Gulou Hospital, první velká terciární obecná nemocnice v rámci skupiny Taikang Insurance Group, která integruje medicínu, vzdělávání a výzkum. První a druhá fáze projektu se rozkládají na celkové ploše přibližně 400 akrů. Nyní je to jediná velká terciární nemocnice ve východním Nanjingu. Ve stejný den diskutovali Taikang a Mount Sinai Hospital ve Spojených státech o výstavbě nemocnice, klinickém vedení,Mezinárodní konzultace,

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou-0

  11. června dokončila změnu názvu a odhalení nemocnice Taikang Xianlin Gulou Hospital, první velká terciární obecná nemocnice v rámci skupiny Taikang Insurance Group, která integruje medicínu, vzdělávání a výzkum. První a druhá fáze projektu se rozkládají na celkové ploše přibližně 400 akrů.

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou-1

   Nyní je to jediná velká terciární nemocnice ve východním Nanjingu.

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou-2

   Ve stejný den diskutovali Taikang a Mount Sinai Hospital ve Spojených státech o výstavbě nemocnice, klinickém vedení,Podepsáno memorandum o strategické spolupráci týkající se mezinárodních konzultací, školení personálu atd.

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou-3

   S úmyslem zavést nejkvalitnější a nejbezpečnější model řízení nemocnic ve Spojených státech, zaslat vedení, lékaře klinického oddělení a zdravotní sestry zdravotnického systému Taikang do USA pro školení a pozvání různých typů Mount Sinai Experti šli do zdravotnických zařízení pod Taikangem pro vedení klinické praxe a plánování a provoz nemocnice.

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou-4

  Chen Dongsheng, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Taikang Insurance Group, uvedl: "Taikang Insurance Group má přirozené výhody v investování do nemocnic. Kromě poskytování nepřetržitých rozsáhlých kapitálových investic může také integrovat zákaznické služby, pojistné produkty, lékařské služby a důchodová společenství. , Vytvořit novou komerční hodnotu.

Odhalena nemocnice Taikang Xianlin Gulou-5

Strategie pevného rozvoje skupiny se stane důležitou hnací silou rozvoje nemocnice Taikang Xianlin Gulou. Nemocnice Taikang Xianlin Gulou inovuje a procvičuje „Caesarův režim“ v Číně a stane se špičkovým mezinárodním lékařským centrem integrujícím lékařství, výuku a výzkum. „■ Wang Zhiping ekonomické informace.