Sportovní

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University

souhrn

12. 12. se Li Qiang, tajemník zemského výboru provinční strany a ředitel stálého výboru zemského lidového kongresu, setkal s Falashym, prezidentem Keanské univerzity, a jeho stranou v Nanjing. Po krátkém představení ekonomického a sociálního rozvoje Jiangsu Li Qiang uvedl, že Jiangsu je bohatý na zdroje vědy a vzdělávání a počet univerzit a počet studentů je v zemi na prvním místě. Spolupráce a výměny mezi univerzitami v Jiangsu a americkými univerzitami začaly brzy,Obsah je bohatý a účinek pozoruhodný. Kean University učí

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University-0

  12. 12. se Li Qiang, tajemník zemského výboru provinční strany a ředitel stálého výboru zemského lidového kongresu, setkal s Falashym, prezidentem Keanské univerzity, a jeho stranou v Nanjing.

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University-1

   Po krátkém představení ekonomického a sociálního rozvoje Jiangsu Li Qiang uvedl, že Jiangsu je bohatý na zdroje vědy a vzdělávání a počet univerzit a počet studentů je v zemi na prvním místě.

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University-2

   Spolupráce a výměny mezi univerzitami v Jiangsu a americkými univerzitami začaly brzy,Obsah je bohatý a účinek pozoruhodný. Kean University má vynikající výhody ve vzdělávání, přípravě učitelů a lékařském výzkumu. V posledních letech přinesly výměny a spolupráce s čínskými univerzitami plodné výsledky. Li Qiang uvedl, že otevřená spolupráce je dnes hlavním proudem světa.

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University-3

   Jiangsu je ochoten posílit výměny a spolupráci s Keanskou univerzitou, podporovat spolupráci při vzdělávání učitelů a posílit spolupráci ve vědeckém výzkumu a inovacích. Podporovat mezilidské výměny a hrát aktivní roli v neustálém rozvoji čínsko-amerických vztahů. Falahi uvedl, že hospodářský a sociální rozvoj Jiangsu přinesl pozoruhodné úspěchy. Univerzita Kean je ochotna uskutečňovat výměny a spolupráci s univerzitami v Jiangsu a zkoumat pragmatickou spolupráci v oblasti vzdělávání učitelů, spolupráce ve vědeckém výzkumu, zejména v medicíně a biotechnologii, aby tak usnadnila výměny a spolupráce mezi Jiangsu a Spojenými státy.

Li Qiang se setkal s prezidentem Farahim z Kean University-4

Pozitivní přínos. Schůze se zúčastnil Fan Jinlong, člen stálého výboru zemského výboru strany a generální tajemník. .