Přírodní

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout

souhrn

Hvězda se hlásila od He Dangshenga a Chen Yeqinga ze skupiny Fengshu ve vesnici Xinhe Village ve městě Jiangzhen v okrese Huaining. Jsou jednoduché a čestné. Prodávali tofu, aby si vydělali na živobytí ve svém rodném městě. Jejich rodiny byly chudé. V roce 2012 je jejich vesničan He Guangwu přivedl do Suzhou a našel pro ně obchod s buchtami. Od té doby mají roční příjem přes 300 000 juanů. Dvojice dětí se také stala rodinou,A má svůj vlastní buchtařský domov

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-0

  Hvězda se hlásila od He Dangshenga a Chen Yeqinga ze skupiny Fengshu ve vesnici Xinhe Village ve městě Jiangzhen v okrese Huaining. Jsou jednoduché a čestné. Prodávali tofu, aby si vydělali na živobytí ve svém rodném městě. Jejich rodiny byly chudé.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-1

   V roce 2012 je jejich vesničan He Guangwu přivedl do Suzhou a našel pro ně obchod s buchtami. Od té doby mají roční příjem přes 300 000 juanů.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-2

   Dvojice dětí se také stala rodinou,Mají také svůj vlastní obchod se sušenkami v páře, postavili třípatrovou budovu a řídili téměř 300 000 aut. Rodina He Dangsheng zažila transformaci z chudoby na bohatou.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-3

   Stejně jako He Dangsheng, v 219 franšízových obchodech Suzhou Tiantian je více než 970 zaměstnanců z chudých domácností a venkovské nadbytečné pracovní síly v jejich domovech a dalších městech, mezi nimiž je více než 300 chudých domácností. V jejich očích je He Guangwu jejich průvodcem bohatstvím.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-4

   Guangwu se narodil v malé horské vesnici v Jiangzhen Township v okrese Huaining, „rodném městě čínských cukrářů“. Od 17 let jsem začal pracovat jako zedník v Šanghaji, jako malíř v Shenyangu a tvořit tým dekorací a poté jako buchta v Suzhou. Vyrobil jsem malou dušenou buchtu s vlastními vlastnostmi.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-5

  Značkové. Společnost Tiantian Catering Management Co.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-6

  , Ltd.

Podnikání v cizí zemi, pomoc chudým domácnostem zbavit se chudoby a zbohatnout-7

   byla založena v Suzhou a vyvinula 219 franšízových obchodů s ročním obratem přesahujícím 100 milionů juanů a téměř 1 000 zaměstnanců. On Guangwu, který dobře zná chudobu a strádání venkovských oblastí, kdykoli vidí své rodné město a vesničany žijící v nesnázích z různých důvodů, tajně slíbil ve svém srdci: Musíme udělat vše pro to, abychom vesničany přivedli k zbohatnutí . Když společnosti najímají zaměstnance nebo rozšiřují franšízové ​​obchody, dává He Guangwu přednost chudým domácnostem a venkovské nadbytečné pracovní síle, aby vyřešily problémy se zaměstnáním; každou zimu a letní dovolenou je v místní oblasti vždy mnoho farmářů, kteří dobrovolně žádají o zaměstnání na částečný úvazek ve franšízových obchodech.

   Guangwu se o ně vždy stará. Šťastně souhlasil. Kromě toho se při stavbě silnic ve svém rodném městě ujal vedení při darování peněz;Potichu podporuje; chudí staří lidé, navštěvuje dveře . .

  . „Lidé potřebují přispět, dokud jsou naživu. Doufám, že prostřednictvím mého jediného ohně“ mohou být tito lidé osvětleni a nechat je pocítit teplo a péči společnosti . “Guangwu Yiyi Má prosté city, miluje chudé domácnosti ve svém rodném městě, je nadšený pro podniky sociální péče a dosáhl úspěchu a štěstí v cizí zemi.

.