Auto

Bank of China: Upisování zahraničních dluhopisů financovaných Čínou je i nadále na prvním místě na trhu

souhrn

Podle Bank of China se na konci června na trhu nástrojů financování nefinančních podnikových dluhových společností Bank of China umístila na čtvrtém místě a na druhém místě se umístily tržní podíly bankovních institucí na upisování finančního dluhu. Bank of China zároveň nadále usnadňovala oboustranné otevírání trhu s dluhovým kapitálem a podporovala zákazníky při provádění přeshraničního financování a upisování čínských offshore dluhopisů se nadále umístilo na prvním místě na trhu.Realizujte distribuci zlata první úrovně prostřednictvím „Bond Connect“

Bank of China: Upisování zahraničních dluhopisů financovaných Čínou je i nadále na prvním místě na trhu

Bank of China: Upisování zahraničních dluhopisů financovaných Čínou je i nadále na prvním místě na trhu-0

  Podle Bank of China se na konci června na trhu nástrojů financování nefinančních podnikových dluhových společností Bank of China umístila na čtvrtém místě a na druhém místě se umístily tržní podíly bankovních institucí na upisování finančního dluhu. Bank of China zároveň nadále usnadňovala oboustranné otevírání trhu s dluhovým kapitálem a podporovala zákazníky při provádění přeshraničního financování a upisování čínských offshore dluhopisů se nadále umístilo na prvním místě na trhu.

Bank of China: Upisování zahraničních dluhopisů financovaných Čínou je i nadále na prvním místě na trhu-1

  Výše primární distribuce dosažená prostřednictvím „Bond Connect“ je na prvním místě na trhu a postupně pomáhala emitentům, jako jsou Central Huijin a Daimler, při vydávání dluhopisů „Bond Connect“.

Bank of China: Upisování zahraničních dluhopisů financovaných Čínou je i nadále na prvním místě na trhu-2

   Odpovědný redaktor: Yang Qun. Klíčová slova článku: Dluhopisy financované Čínou. Čínská banka Bank Hot doporučení Odložte oficiální účet Sina Finance na nepřetržité 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videí.

Bank of China: Upisování zahraničních dluhopisů financovaných Čínou je i nadále na prvním místě na trhu-3

Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).