Auto

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu

souhrn

Zprávy z tajfunu Dongguan Time Network „Miaobai“ zuřivě přicházejí a může se stát prvním tajfunem, který letos přistane v Kuang-tungu. Včera v 15:7 povýšilo naše město varovný signál na tajfunovou modř na varovný signál na žlutou tajfunu, aby připomněl občanům dobrou obranu. Reportérka se z Městské meteorologické observatoře dozvěděla, že 12. června v 17:00 se přibližně na jihovýchod od našeho města nacházelo centrum tajfunu „Miaobai“ (úroveň silné tropické bouře).

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu-0

  Zprávy z tajfunu Dongguan Time Network „Miaobai“ zuřivě přicházejí a může se stát prvním tajfunem, který letos přistane v Kuang-tungu. Včera v 15:7 povýšilo naše město varovný signál na tajfunovou modř na varovný signál na žlutou tajfunu, aby připomněl občanům dobrou obranu. Reportér se z Městské meteorologické observatoře dozvěděl, že ve středu 12.

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu-1

   června v 17:00 se centrum středního a východního moře Jihočínského moře asi 170 kilometrů jihovýchodně od našeho města nacházelo středisko tajfunu „Miaobai“ (silná úroveň tropických bouří). . Maximální síla větru poblíž středu je 10 úrovní (25 m / s) a minimální tlak ve středu je 984 hPa.

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu-2

   Od včerejšího tiskového času se „Miao Bai“ stále pohyboval na sever a západ rychlostí přibližně 18 kilometrů za hodinu a udržoval si svoji sílu. Ovlivněno tímto bude v našem městě postupně stoupat vítr a srážky budou zřetelnější. Předpokládá se, že nejsilnější vítr a déšť se objeví uprostřed noci po 12.

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu-3

   až 13.

Varovný signál tajfunu vzrostl na žlutou barvu. Občané dávají pozor na obranu-4

hodině ráno. Dnešní počasí je 26 rain -30 ℃ silná bouřka, doprovázená bouřkami a silným větrem o síle 9 až 10, větry o síle 6 až 7 a poryvy o síle 9 až 10 a zítra častými přeháňkami s teplotou 26 ° C - 31 ° C, s občasným deštěm.