Žena

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii

souhrn

12. se v Kunmingu konal seminář o inovaci zemědělských technologií v jižní Asii v jihovýchodní Asii, který podepsal „Společnou deklaraci“ a oznámil založení Aliance pro inovace zemědělských technologií v jižní Asii. Aliance pro inovace v oblasti zemědělské vědy a technologie pro jižní Asii v jihovýchodní Asii bere jako svůj účel „rovnost, otevřenost, toleranci, konzultace, společné budování, sdílení a společný rozvoj“ a bude prostřednictvím svých členů podporovat inovace zemědělské vědy a technologie.Sdílení technologií, školení talentů, humanitní vědy

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii-0

  12. se v Kunmingu konal seminář o inovaci zemědělských technologií v jižní Asii v jihovýchodní Asii, který podepsal „Společnou deklaraci“ a oznámil založení Aliance pro inovace zemědělských technologií v jižní Asii. Aliance pro inovace v oblasti zemědělské vědy a technologie pro jižní Asii v jihovýchodní Asii bere jako svůj účel „rovnost, otevřenost, toleranci, konzultace, společné budování, sdílení a společný rozvoj“ a bude prostřednictvím svých členů podporovat inovace zemědělské vědy a technologie.

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii-1

  Spolupráce a výměny v oblasti sdílení technologií, školení talentů, kulturní výměny a politický výzkum budou dále podporovat zemědělskou vědu a technologii, aby hrály aktivní roli v zajišťování potravin, snižování chudoby a účinné reakci na změnu klimatu. Zhang Zulin, viceguvernér provincie Yunnan, přednesl na jednání projev a ocenil Společné výzkumné středisko pro zemědělskou vědu a technologii v jižní Asii a jihovýchodní Asii. Poukázal na to, že Yunnan a většina zemí v jižní Asii a jihovýchodní Asii mají stejné nebo podobné typy podnebí a modely rozvoje a čelí konfliktům mezi ekologickou ochranou a ochranou životního prostředí, rozvojem zemědělství a venkova a zvyšováním příjmů zemědělců.

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii-2

   vědy a techniky je výraznější a poptávka je naléhavější. Se zrychlením stavby „Pás a silnice“ se Yunnan snaží stát důležitým uzlem pro Čínu čelící jižní Asii, jihovýchodní Asii a okolnímu ekonomickému kruhu Indického oceánu.

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii-3

  Svolání tohoto semináře a založení Aliance pro inovace v oblasti zemědělské vědy a technologie v jižní Asii a jihovýchodní Asii poskytly dobrou platformu pro Čínu a jižní Asii a jihovýchodní Asii pro spolupráci a výměny v oblasti zemědělské vědy a technologie. Provincie Yunnan bude aktivně podporovat činnosti Aliance pro inovace v oblasti zemědělské vědy a technologie v jižní Asii a jihovýchodní Asii a Společného výzkumného střediska pro zemědělskou vědu a technologii v jižní Asii a jihovýchodní Asii. Tento seminář je založen na „Spolupráce a výměny za účelem posílení zemědělské vědy a technologických inovací a dosažení společného rozvoje "jako téma sponzorované Yunnanskou akademií zemědělských věd. Na setkání zástupci ministerstva zemědělství nebo zemědělských výzkumných institucí z 9 zemí včetně Bangladéše a Myanmaru, Mezinárodní institut pro výzkum rýže a mezinárodní zástupci mezinárodních vědeckých výzkumných institucí, jako jsou Research Center a Agricultural Research Center of the South Asian Alliance,Zástupci ministerstva zemědělství v Číně, Čínské akademie zemědělských věd, Čínské akademie tropických zemědělských věd, Northwest A&F University a dalších příslušných domácích vědecko-výzkumných institucí, univerzit a podniků společně diskutovali o výměnách a spolupráci při šlechtění plodin, rostlinné výrobě a ochrana rostlin.

Jižní Asie Byla založena Aliance pro inovace zemědělských technologií v jihovýchodní Asii-4

Akademie zemědělských věd Yunnan a Akademie zemědělských věd Jiangsu podepsaly dohodu o spolupráci. .