Majetek

Bylo uvedeno do provozu expresní servisní středisko Dachang

souhrn

13. června bylo zprovozněno čtvrté expresní středisko dopravní nehody v městské oblasti - „expresní servisní středisko Dachang“. Naše město zatím dosáhlo plného pokrytí sítí zrychlených služeb v šesti okresech, což znamená, že naše město oficiálně vstoupilo do éry rychlého zvládání dopravních nehod. Centrum se nachází v Dachang Automobile Service Company, No. 18, Changfeng West Street, Wanbolin District.

Bylo uvedeno do provozu expresní servisní středisko Dachang

Bylo uvedeno do provozu expresní servisní středisko Dachang-0

  13. června bylo zprovozněno čtvrté expresní středisko dopravní nehody v městské oblasti - „expresní servisní středisko Dachang“. Naše město zatím dosáhlo plného pokrytí sítí zrychlených služeb v šesti okresech, což znamená, že naše město oficiálně vstoupilo do éry rychlého zvládání dopravních nehod.

Bylo uvedeno do provozu expresní servisní středisko Dachang-1

   Centrum se nachází v Dachang Automobile Service Company, No. 18, Changfeng West Street, Wanbolin District.

Bylo uvedeno do provozu expresní servisní středisko Dachang-2

  Pokud je pojištění pojištěno v rámci provincie Šan-si, dojde v šesti okresech našeho města k dopravní nehodě, při níž nedojde ke ztrátám na životech, a vozidlo se může pohybovat samo bez záchrany, všechny strany se nemusí hlásit 122 velitelské centrum, aby pořídilo snímky a opravilo místo nehody. Zkontrolujte si navzájem „tři certifikáty“ (řidičský průkaz, řidičský průkaz, osvědčení o pojištění) a opusťte scénu ihned po vzájemném vytočení telefonních hovorů. Přejděte do nejbližšího expresního centra a vybavte službu „one-stop“ pravidel nehod, stanovení škod na vozidle, pojistných událostí a mediace sporů. Oddělení dopravní policie uvedlo, že jakákoli dopravní nehoda, která splňuje požadavky zrychleného střediska, bude pokutována ve výši 200 juanů v souladu s příslušnými předpisy, pokud bude dopravní zácpa způsobena selháním evakuace účastníků.

Bylo uvedeno do provozu expresní servisní středisko Dachang-3

Veškeré další protiprávní jednání budou současně potrestány. Výňatek z Taiyuan News Network.