Technologie

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává

souhrn

Xinhua News Agency, Harbin, 13. června (Reporter Xu Zheng) V červnovém nepřetržitém deštivém dni zářila kukuřičná pole na Sanjiangské pláni v Heilongjiangu čerstvou zelení. Jakmile reportér odpoledne zaklepal na dveře Zhang Dalana, vesničana ve vesnici Zhonghou Village v okrese Jixian ve městě Shuangyashan, byla stažena, aby se posadila, a předala železnou mísu: „Pojďte, vezměte zelenou cibuli a hodte palačinky k jídlu! “S hrstkou zelené cibule,Talíř miso a pár

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-0

 Xinhua News Agency, Harbin, 13. června (Reporter Xu Zheng) V červnovém nepřetržitém deštivém dni zářila kukuřičná pole na Sanjiangské pláni v Heilongjiangu čerstvou zelení. Jakmile reportér odpoledne zaklepal na dveře Zhang Dalana, vesničana ve vesnici Zhonghou Village v okrese Jixian ve městě Shuangyashan, byla stažena, aby se posadila, a předala železnou mísu: „Pojďte, vezměte zelenou cibuli a hodte palačinky k jídlu! “S hrstkou zelené cibule,Talíř miso a pár zlatých palačinek.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-1

  Palačinky byly čerstvě vyrobeny Zhang Dalan dnes ráno a aroma fermentované kukuřičné pasty nezmizela.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-2

  Sladkost a křehkost palačinek, kořenitost zelené cibule a slaná vůně miso jsou stoletou „chutí“ této vesnice. „Ve vesnici Zhonghou nikdo nevyrostl na palačinkách. “ Řekl Zhang Dalan.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-3

  Vesničané řekli:Již v roce 1911 „přistáli přistěhovalci z Shandongu“ po Guandongu a přesunuli se sem jeden po druhém.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-4

  Přinesli nejen tento druh tvrdé práce, ale také palačinkové řemeslo. Střední škola tajemníka vesnické strany uvedla, že půda ve vesnici Zhonghou je bohatá na písek a obyčejní lidé nemohou pěstovat rýži s vyšším příjmem, ale mohou pěstovat pouze různé druhy kukuřice.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-5

  Kukuřice je hlavní surovinou pro palačinky, ale vzhledem k relativně jednoduché struktuře výsadbyVe vesnici není bohatství.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-6

  V polovině minulého století, kdy byl materiál relativně vzácný, byly palačinky a zelená cibule lahodné v jídle a vesničané si dokonce mohli vzít palačinky do nedalekých korejských vesnic na rýži. Zhang Dalan stále používá palačinkové palačinky předávané od své babičky a matky - původní pánve k šíření palačinek. Praní rýže, páření rýže, rmutování, kvašení .

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-7

 .

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-8

 . Tyto obratné kroky opakuje již více než 30 let. Řekla, že pokud uděláte špatný krok, nemůžete udělat „tu chuť“. Přestože jsou palačinky ve vesnici Zhonghou sladké, po mnoho let se „vyrábějí a jedí samy“ a každý nečekal, že se něco stane.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-9

  Loni na jaře, když Ren Liguang, tajemník vesnice vyslaný městem, navštívil vesnici Zhonghou, viděl řemeslné zpracování každé domácnosti ve vesnici a jeho první dojem byl:„Je škoda, že tato palačinka ve vesnici„ drží “. “ Pokusil se zakřičet ve svém WeChat „Kruhu přátel“, „do vesnice mohou být dodány palačinky na vesnici Zhonghou bez přísad, 12 juanů na kočku“ , také jsem zveřejnil obrázek, jak se válím se zelenou cibulkou s palačinkami.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-10

  Tento výkřik nečekaně rychle vyprodal palačinky stánku nového vesničana.

„Pancake Tun“ hovoří o palačinkách: rolka je sen, ale chuť zůstává-11

 „Všechno, co jsem snědl, je dobré a je tu mnohem více zákazníků, kteří se opakují.

 “ Řekl Ren Liguang. „Opravdu se palačinky v naší vesnici líbily lidem ve městě?“ Ačkoli Zhang Dalan a několik vesničanů pochybovali, byli také inspirováni. S pomocí vesnice odnesli palačinky do sekce speciálních zemědělských produktů v podzemní ulici města Shuangyashan.

  Ve srovnání s lidmi ve stejné vesniciZhang Dalan prodává palačinky za 12 juanů za nejrychlejší a nejlepší. Řekla, že „o tom nikdy nesnila.

 “ Zhang Dalan, který byl studentem střední školy, poprvé věděl, co je to „trh“: „Ručně vyráběné palačinky jsou suché a křupavé. V plastovém sáčku pod sluncem není vlhkost. Jsou oblíbenější než stroje dělané palačinky; lidé ve městě jsou populárnější. Milujte malé balíčky,Polovina kočičího balení je lepší než jedno kočičí balení .

 . .

  “Dříve její kruh přátel WeChat přeložil více„ článků o zdraví “, nyní je to„ palačinkový pult “. „ Není to „Wang Po prodávající melouny“, jsou to palačinky. “Je to vynikající, mám sebevědomí! "Zhang Dalan řekl. Poštovní oddělení se dozvědělo o palačinkách Zhang Dalan a vložilo její palačinky na platformu elektronického obchodování.

 "V uplynulém roce se palačinky prodávaly za více než 40 000 juanů. Pokud jde o důvod popularity palačinek, přemýšlela o tom a zjistila pravdu: „Lidé ve městě mají rádi realitu v našich palačinkách. “ Střední škola řekla: „Nyní je stále více a více vesničanů jako Zhang Dalan hledám trh a pronikám na trh.

  Všichni.

Těším se na vytvoření synergie,Jednoho dne se pověst „Panbing Tun“ stane slavnou! „Zhang Dalan nedávno slyšela, že lidé ve městě nejen rádi vaří zelenou cibuli, ale také si rádi smaží a podávají s polévkou. Řekla:„ Chápu, všichni lidé ve vesnici musí udělat, aby si zachovali chuť palačinky. ".