Domácí

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?

souhrn

Ačkoli s aurou starých státních podniků v Če-ťiangu, společnost Times Cinemas Co., Ltd. (dále jen „Times Cinemas“) nestlačila na „jednopodlažní most“ IPO, jak se očekávalo. Před několika dny oznamovací kontrolní komise pro vydávání hlavních rad oznámila výsledky auditu 82. schůze, Times Cinemas selžou po 15 dotazech. Pokud jde o frustraci z tohoto IPO, jeho předseda Qian Dajun stále přetrvával v médiích.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-0

 Ačkoli je 21. století Business Herald pod aurou starých státních podniků v Če-ťiangu, společnost Times Cinema Line Co. , Ltd.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-1

  (dále jen „Times Cinema Line“) nevnikla do „jednopodlažního mostu“ IPO podle očekávání. Před několika dny oznamovací kontrolní komise pro vydávání hlavních rad oznámila výsledky auditu 82. schůze, Times Cinemas selžou po 15 dotazech.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-2

  Pokud jde o frustraci z tohoto IPO,Jeho předseda Qian Dajun připomněl médiím s přetrvávajícími obavami, že je „v té době velmi klidný.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-3

  Zarezervoval si letenku do Chang-čou a připravil se k nápravě. “ Ale na cestě na letiště došlo k náhlému ledvinovému kameni a silnému pocení. Frustrace Times Cinemas ve skutečnosti odráží dilema přežití, kterému čelí mnoho kin třetí úrovně.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-4

  Ve srovnání s prvotřídním filmem Wanda (002739. SZ) Horizontálně integrovaný řetězec filmového průmyslu.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-5

  Druhý sled společností Shanghai United, Dadi Cinemas (837015) a China Film Department Cinemas (China Film Xingmei, China Film Southern Shinkansen, China Film Digital Cinemas) a další akvizice druhého stupně a rozšíření nových divadla, s Times Cinemas Jak mohou kina třetí řady, která se spoléhají na „maloměstskou mládež“, aby své bohatství představovala síla kapitálu dosáhnout “Prolomení „venkovského obléhání města“ je pro odborníky stále obtížným problémem.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-6

  Kámen úrazu Times Cinemas čelí zhroucení seznamu.

Slabé stránky kolapsu IPO v Times Cinemas: Kde propukne kapitál „třetí úrovně“?-7

  Na začátku června uvedl zdroj z právního oddělení Times Cinemas, že „neobdržel výsledky auditu Komise pro regulaci cenných papírů. „Písemné upozornění“, zda se budete na schůzku znovu přihlašovat, „vychází z rozhodnutí vrcholového vedení společnosti.

 “. "Obecně lze říci, že pokud počáteční spuštění selže, společnost se může znovu přihlásit za 6 měsíců.

  Čistý zisk Times Cinemas v roce 2016 však byl výrazně nižší než v předchozím roce a nebylo poskytnuto žádné rozumné vysvětlení. Pokud chcete prokažte její ziskovost, možná si budete muset na výroční zprávu počkat další 1–2 roky.

  “V den, kdy bylo zamítnuto IPO společnosti Times Cinemas, řekl právník projektu IPO, který nechtěl být jmenován,Kontinuita ziskovosti je přesně „kamenem úrazu“ pro zařazení do seznamu Times Cinemas.

  Podle veřejných informací v roce 2016 získala 1,45 miliardy juanů v pokladně a 404 milionů juanů v tržbách, ale její čistý zisk klesl z 50,69 milionů juanů v roce 2015 na 33,66 milionů juanů. Z 219 kin ve vlastnictví Times Cinemas bylo otevřeno 24 holdingových kin, 26 holdingů a 169 franšízových kin. Stále je však v ztrátě 18 z jeho holdingových kin.

  V roce 2016 měla Times Cinemas 72 kin s online návštěvností nižší než 10% a dokonce i některá kina měla návštěvnost až 1%.

  Průměrná návštěvnost kina v zemi se pohybuje kolem 15% - 16% denně. 11.

  června informovala osoba ze šanghajské investiční banky obeznámená s provozováním kin reportérovi Business Herald 21. století,„Obecně existují tři obchodní modely divadelních řetězců, jeden je propojení aktiv (jmenovitě samostatná výdělečná činnost) a další dva uzavírají smlouvy, spojují se a kombinují je.

 “ „V současné době se čisté tržby z domácích a dovezených filmů obecně odečítají od celkové pokladny ve výši 5% zvláštního fondu pro filmy a 3,3% z daně z podnikání a zbývající část divadla se dělí na 7 %. 50% pro divadla a 43% pro producenty a distributory.

  „Výše uvedená osoba poukázala na to, že ve srovnání s příjmy samostatných divadel, jako jsou promítání filmů, prodej produktů a reklama, u franšízových divadel mohou divadla získat pouze část pokladního účtu. Podle příslušných veřejných informací v roce 2016, Times Theatre Podíl podílu offline ovládaných kin je mezi 1% - 11%, zatímco podíl podílu nedržících kin je jen 1. 86%. Výsledkem bylo, že 169 franšízových divadel se stalo nedostatkem.

  Další analytik filmového a televizního průmyslu velké tuzemské firmy zabývající se cennými papíry poukázal na to, že kromě tržby z pokladny, prodeje (například popcorn a nápoje), reklamy (filmové tituly a místa konání, reklamy na vstupenky) a pronájmu prostor (jako např. pořádání premiér, setkání celebrit, tiskové konference atd. ) jsou všechny zdroje příjmu divadla.

 V kinech Times Cinemas s pokladnou 1 455 miliard juanů v roce 2016 však stále dominuje distribuce a promítání jediného filmu, který po tři po sobě jdoucí roky činil 94,85%, 92,03% a 83,46%.

  Přestože příjmy z reklamy v roce 2016 činily 28,2052 milionu yuan, což představuje V porovnání s 6,98% činil výnos komisaře 22,13 milionu juanů, což představuje 5,48%, což je ve srovnání s pokladnami stále nevýznamné. Ačkoli to patří do stejné doby jako Times Cinemas “Four Seas Film Distribution Alliance “, ale ve srovnání s tím se tržby z roku 2016 ve výši 1,395 miliardy juanů, uvedené na burze cenných papírů v Shenzhenu Happy Blue Ocean (300528.

 SZ) 8. srpna 2016, jeví jako jistější. Úspěšné roubování s kapitálem „Možná připravil vzorek pro průlom divadel třetího řádu. Nejprve je příjem 360 milionů juanů v televizních dramatech v roce 2016 šťastný modrý oceán.

 „Jedna z tromfů. “ Kromě toho, pokud jde o filmový obchod, na rozdíl od Times Cinemas spoléhajících na franšízová kina, Fortune Blue Ocean v roce 2016 otevřela 64 kin ve vlastním vlastnictví s 1130 obrazovkami. Kromě distribuce a promítání kin příjem 950 milionů juanů, příjem studia z prodeje 75,37 milionů juanů, Happy Blue Ocean rozšiřuje celý průmyslový řetězec filmové produkce a distribuce, filmových investic atd . :V roce 2016 činily příjmy z filmové produkce a distribuce 40,14 milionu juanů.

  V roce 2009 byla dobře přijata první investice do „Fireworks in Daylight“. Příjmy generované „Všechno je dobré“, „Tři města“, „Osud“, „„ Gardenia Blossoms “a další filmové projekty.

  Daleko od Times Cinemas „Jediné přidružené kino má divadlo IMAX“Ano, a jeho těžké rány na filmové projekční zařízení.

  18. dubna společnost Jiangsu Fortune Blue Ocean Cinema, stoprocentní dceřiná společnost Fortune Blue Ocean, podepsala smlouvu s IMAX China (Hong Kong) Co. , Ltd. a IMAX (Shanghai) Multimedia Technology Co.

 , Ltd.

  na pronájem 40 další sady divadelních systémů IMAX.

  Třetí největší partner IMAX ve Velké Číně. V současné době má Xingfu Blue Ocean 15 kinosálů Dolby Atmos, 2 laserová divadla BAPCO6P, 4 kinosály IMAX Giant a 4 kina MX4D Motion. „Silné vybavení, služby a ústní podání.

  Silná jsou přirozeně populárnější,“ uvedli výše zmínění investiční bankéři. „Ve srovnání s velkými divadly, která provozují divadla pro více než 100 osob, mohou malá krajská divadla zkuste rodinné haly,Vyhlídková hala pro páry.

  „Zábava pro leváky, kapitál pro praváky. “ Divadelní průmysl se za poslední dva roky zpomalil a efekt rozsahu je velmi zřejmý.

  Pokud se nejedná o přední podnik, je těžké být upřednostňován kapitálem. „Dne 5. června analytik odvětví TMT ve středně velké společnosti zabývající se obchodováním s cennými papíry v Šanghaji řekl reportérovi z 21.

  století Business Herald, že celková míra růstu se zpomalila, subvence„ třetích stran “se snížila,Kromě průmyslových faktorů, jako je „film, který dělá mladý rok“, se bitva o divadla zuřila.

  Podle údajů Čínské filmové distribuční a projekční asociace z května si společnost Wanda Films (002739.

 SZ) (dříve známá jako Wanda Cinemas) zajistila své první místo na trhu kin s měsíční pokladnou 470 milionů juanů. Shanghai United Cinema, člen „China Film Department“ (China Film Star Beauty + China Film Southern Shinkansen + China Film Digital Cinema Line),Kina Dadi jsou distribuována ve druhém sledu.

  Zábava pro leváky, kapitál pro praváky, hlavní cesta mnoha kinematografických gigantů, stojí za to se naučit od Times Cinema. Dadi Cinemas (837015), která přistála na Nové třetí radě v červnu 2016, také dominují franšízovaná divadla zaměřená na města druhého, třetího a čtvrtého řádu, ale není ochotna se prosadit jako „městská mládež“ divadlo. Na strategické konferenci v roce 2016 zahájila společnost Dadi Cinemas špičková značka Freeman Studios a spolupracovala s hongkonskou asociací filmových režisérů na vytvoření „hongkongských filmových režisérů Guild-Freeman Studios“ se Shenzhenem jako prvním projektem se zaměřením v Pekingu, Šanghaji, Kantonu atd. Města 1.

  úrovně.

  Kromě toho také zahájila přeshraniční akci a navrhla strategii „film +“, tj.

  Brát filmy jako jádro,Vytvářejte ekologické kruhy jako „film + kreativní internet“, „film + kreativní catering“, „film + kreativní maloobchod“. V říjnu 2015 dosáhla společnost Dadi Cinemas dohody o strategické spolupráci se společnostmi Alibaba Pictures a LeTV Pictures. O pouhých šest měsíců později se společnost Alibaba Pictures více a více vázala na kapitálovou úroveň: V květnu 2016, oznámení Alibaba Pictures,Upisování 1 miliardy konvertibilních dluhopisů Dadi Cinema prostřednictvím svých dceřiných společností. V únoru tohoto roku získala Nanhai Holdings (00680.

 HK), mateřská společnost Dadi Cinemas a developer nemovitostí, společnost Orange Sky Golden Harvest Cinema (Čína) za 3,39 miliardy juanů. Ta vlastní 76 kin a 531 promítacích ploch pevnina. Wanda Movies hrály stejnou roli také v oblasti nemovitostí a divadel. 15.

  květnaBona Pictures se připojuje k Wanda Films. Zpráva Huachuang Securities Research Report v tomto ohledu zdůraznila: „Na konci března 2017 měla společnost Bona Pictures 39 samoobslužných kin s 338 obrazovkami. Počet kin Wanda dosáhl 416 s 3654 obrazovkami. Pokud jsou obrazovky společnosti Bona zcela integrovány Vstup do společnosti Wanda Films jí přinese 9,3% růst obrazovky.

  “Její tržby mimo pokladnu také získaly dostatek prostoru pro představivost. Analytik společnosti Inters Entertainment Entertainment Dong Minna řekl: „Společnost Wanda Movies využívá své komerční nemovitosti k přilákání lidí a podpoře rozšiřování divadel vytvořených vlastními silami.

 “ Společnost Wanda Media byla navíc založena v roce 2016, Mtime. com a rozložení hry průmysl.

  Společnost Wanda Movies z toho získala 3,9 miliardy juanů.

  Non-office office tržby, což představuje až 35% tržeb.

.