Zdraví

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu

souhrn

7. června byla zahájena výstavba Kongresového a výstavního centra Golmud. Investice projektu dosáhla 150 milionů juanů. Očekává se, že bude dokončena do konce prosince tohoto roku. Po dokončení projektu se stane stálým místem Světová potašská konference. Kongresové a výstavní centrum Golmud má vybudovat středně velké kongresové a výstavní centrum s pokročilou úrovní v západních Tchaj-wanských průlivech v souladu se standardy „vysokých standardů plánování a designu, plných funkčních požadavků a norem řízení pro rozvoj“

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu-0

  7. června byla zahájena výstavba Kongresového a výstavního centra Golmud. Investice projektu dosáhla 150 milionů juanů. Očekává se, že bude dokončena do konce prosince tohoto roku.

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu-1

   Po dokončení projektu se stane stálým místem Světová potašská konference. Kongresové a výstavní centrum Golmud je postaveno v souladu se standardy „vysokých standardů plánování a designu, plného využívání funkcí a standardizovaného řízení a rozvoje“, aby bylo možné vybudovat středně velké kongresové a výstavní centrum s pokročilými úrovněmi na západě Taiwanské úžiny. Stavba centra věnuje pozornost regionálním charakteristikám přírodního stylu, abstrahování a extrakci strukturálních technik z přirozeného ekologického prostředí města pro architektonické tvarování. Návrh bere „horu“ jako svůj původní tvar a pomocí jednoduchých a moderních linií načrtává stavební skupinu složenou z různých velikostí, virtuálních a skutečných, což symbolizuje ducha nepřetržitého rozvoje Golmudu a stále stoupajících vrcholů;Vezměte pátou fasádu města jako sublimaci a postavte kolem výstaviště kulturní a výstavní centrum s tématem solné kultury, které přiláká více lidí, aby pochopili a podíleli se na výstavbě Golmud Salt Lake City, čímž zvyšují hodnotu své značky a vytvoření nové vizitky pro potašovou kulturu.

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu-2

   Kongresové a výstavní centrum se nachází na východní straně Občanského náměstí v nové čtvrti, napojené na Lvzhou Road, West Daxuanbi Road,Sousedí s Qaidam West Road na jihu a Xianpu Road na východě, o celkové rozloze 61130 metrů čtverečních.

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu-3

   Konstrukční obsah projektu zahrnuje kongresové a výstavní centrum a podpůrná zařízení. Celková stavební plocha je 12214,9 metrů čtverečních. Mezi nimi je stavební plocha kongresového a výstavního centra 10214,9 metrů čtverečních a pomocná plocha budovy je 2 000 metrů čtverečních.

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu-4

  Podpora projektů, jako je napájení, odvodnění, parkoviště atd.

Trvalé místo světového potašského kongresu se usadilo v Golmudu-5

(Huang Jinchen Li Sasha).