Průzkum

Konaly se speciální přednášky o podnicích zabývajících se znečištěním vodou ve městě Dongguan

souhrn

Zprávy z Dongguan Time Network Včera odpoledne uspořádal Městský výbor rolnické a dělnické strany v Dongguanu a Městský úřad pro ochranu životního prostředí (10.) týden podpory životního prostředí a zdraví v Číně 2017 v Centru občanského umění v Dongguan. Profesor Yang Zhongyi z ekologie a životního prostředí Na speciální přednášku byla pozvána věda z univerzity Sun Yat-sen. Li Guangxia, místopředseda CPPCC a předseda Městského výboru rolnické a dělnické strany, se zúčastnil,Vedoucí více než 200 provinčních kontrolovaných klíčových podniků

Konaly se speciální přednášky o podnicích zabývajících se znečištěním vodou ve městě Dongguan

Konaly se speciální přednášky o podnicích zabývajících se znečištěním vodou ve městě Dongguan-0

  Zprávy z Dongguan Time Network Včera odpoledne uspořádal Městský výbor rolnické a dělnické strany v Dongguanu a Městský úřad pro ochranu životního prostředí (10.

Konaly se speciální přednášky o podnicích zabývajících se znečištěním vodou ve městě Dongguan-1

  ) týden podpory životního prostředí a zdraví v Číně 2017 v Centru občanského umění v Dongguan. Profesor Yang Zhongyi z ekologie a životního prostředí Na speciální přednášku byla pozvána věda z univerzity Sun Yat-sen. Li Guangxia, místopředseda CPPCC a předseda Městského výboru rolnické a dělnické strany, se zúčastnil,Přednášku si vyslechli vedoucí více než 200 provinčních kontrolovaných klíčových podniků a zástupci zemědělských a dělnických podniků.

Konaly se speciální přednášky o podnicích zabývajících se znečištěním vodou ve městě Dongguan-2

   Tématem přednášky profesora Yang Zhongyi je „Současná situace a krize znečištění vody kolem nás“.

Konaly se speciální přednášky o podnicích zabývajících se znečištěním vodou ve městě Dongguan-3

Vysvětlil znečištění vody kolem lidí a jeho nebezpečí ze tří částí: „vývoj znečištění vody“, „znečištění vody je zabiják“ a „kde znečištění vody je“. Po přednášceÚčastníci také navštívili výstavu úspěchů v oblasti kontroly znečištění vody. Li Guangxia doufá, že všechny sektory společnosti budou věnovat větší pozornost zlepšování ekologie vody, posilovat smysl pro společenskou odpovědnost za ochranu vodního prostředí a pozitivně přispívat ke komplexnímu boji proti znečištění vody v Dongguanu. .