Znalost

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?

souhrn

Nedávno společnost Apple ve svých nedávno aktualizovaných podmínkách AppStore oficiálně uvedla, že odměny by měly být považovány za nákupy v aplikaci a bude z nich čerpán 30% podíl. Jinými slovy, uživatelé musí také platit oficiální odměny a podíl společnosti Apple prostřednictvím oficiálního platebního kanálu společnosti Apple. Tato zásada zahrnuje velké množství softwaru pro mobilní živé vysílání a softwaru pro chatování na mobilních telefonech,Způsobit nespokojenost

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-0

 Nedávno společnost Apple ve svých nedávno aktualizovaných podmínkách AppStore oficiálně uvedla, že odměny by měly být považovány za nákupy v aplikaci a bude z nich čerpán 30% podíl.

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-1

  Jinými slovy, uživatelé musí také platit oficiální odměny a podíl společnosti Apple prostřednictvím oficiálního platebního kanálu společnosti Apple. Tato zásada zahrnuje velké množství softwaru pro mobilní živé vysílání a softwaru pro chatování na mobilních telefonech,Netizens vzbudili nespokojenost a škádlili také, že to byla prostě „daň z Apple“.

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-2

  Odměňování uživateli je dobrovolné chování spotřebitelů a objekt je také odměnou pro tvůrce obsahu. Chytré drancování společnosti Apple způsobilo v průmyslu mnoho vln. Luo Yonghao vypálil chvástání, nespokojen s WeChat a věděl o kompromisu . .

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-3

  Funkce? Zdánlivě nerozumné “„Vysoké daně“ umožňují lidem vidět křehkou stránku vládnoucí společnosti Apple. Odměna ekonomice je na vzestupu. Tento druh komerčních služeb s téměř čínskými charakteristikami řídil vznikající obchodní modely, jako je živé vysílání a platby. Apple Pay však vylepšeno a WeChat to zcela ovlivnilo.

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-4

 , Alipay se převrátil. Apple byl vždy velmi tvrdý, co se týče odměn.

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-5

 Být tvrdý však nespoléhá na své silné platební výhody. Je pochopitelné, že k výběru „mýtného“ používá své vlastní platební kanály, ale aby Apple získal podíl na platbě, neváhá využít dovedností na spodní část krabice.

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-6

  Síla společnosti Apple v nuceném dělení polévky není nic jiného než výhody produktu nashromážděné v rané fázi, spoléhající se na to, že budou ohroženi lepkaví zákazníci, kteří jsou spojeni s výhodami produktu. Vzhledem k tomu, že prodeje iPhonů nadále klesají, období bonusů prezentované hardwarem se začalo přesouvat do konzervativního a stabilního období. Společnost Apple také upravuje svou strategii.

Tváří v tvář „jablkové dani“, chcete zamávat morální holí?-7

  Při vývoji nových modelů zvýšila expanzi služeb a aplikací a snaží se rozšířit své mobilní platební produkty do více aplikačních scénářů.

  Ale tváří v tvář monopolu Alipay a Tenpay,Expanze společnosti Apple nebyla plynulá. Slepě stravovací „základ“ je nebezpečný signál pro inovativní společnost. Nejnovější vydání iOS10 je v podstatě dalším zdokonalením vyspělého ekosystému Apple. Je současný Apple opravdu jen poslušný bez inovací? Ať už Apple jednoho dne kvůli nedostatku inovací poklesne, je společným zájmem všech těch, kteří byli svědky zázraku Apple.

 Pokles Nokie není přes noc. Zmizení Nokie není způsobeno divokým bojem o hegemonii. Je to promarněná příležitost, kterou Nokia nikdy nepropásla.

  V dubnu tohoto roku to ukázaly údajePodíl iOS na trhu v Číně dosáhl historicky nejnižšího bodu, kdy poklesl z 22,1% na 13,2%. Finanční zpráva za druhé čtvrtletí zveřejněná na začátku května rovněž potvrdila pokles odhadovaného podílu na trhu. Prodej iPhonů nadále klesá. Největším problémem je, že zde nejsou žádné rušivé nové produkty.

  Před deseti lety, když Jobs představil svůj první iPhone,Dveře do éry chytrých telefonů se otevřely a podporovaly rychlý rozvoj mobilního internetu. Celá obchodní společnost změnila svůj výhled. Chytré telefony se dosud staly klíčovým vstupním bodem v éře mobilního internetu.

  Od té doby se společnost Apple vrhla na celou cestu.

  Za pouhých několik let dosáhla nejen nejvyššího bodu, ale také překonala své historické já a stala se nejvýznamnější technologickou společností na světě.

 Tyto inovace, spíše než arogantní monopoly, jsou přesně důvodem, proč se Apple může stát vládcem.

O deset let později, na základě hardwarového systému a ekologie iOS, si Apple může stále upevnit svůj status impéria. Žádná společnost nebude schopna krátkodobě ohrozit svou pozici, ale pokud to bude pokračovat, Apple, kterému chybí inovace, určitě vystoupí oltáře. .