Zprávy

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu

souhrn

Tuto vakcínu lze očkovat i bez cesty do Hongkongu. Dongguan Time Network News. Na konci tohoto měsíce bude v Dongguanu k dispozici 13valentní pneumokoková polysacharidová konjugovaná vakcína. Do té doby budou očkovací kliniky ve městech a ulicích (parcích) postupně poskytovat 13valentní očkování proti pneumonii pro kojence a malé děti školního věku. Před očkováním se obraťte na příslušnou očkovací kliniku. Po potvrzení přiveďte své dítě k očkování.Aniž byste museli tvrdě pracovat, abyste dítě přivedli

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-0

 Tuto vakcínu lze očkovat i bez cesty do Hongkongu. Dongguan Time Network News. Na konci tohoto měsíce bude v Dongguanu k dispozici 13valentní pneumokoková polysacharidová konjugovaná vakcína.

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-1

  Do té doby budou očkovací kliniky ve městech a ulicích (parcích) postupně poskytovat 13valentní očkování proti pneumonii pro kojence a malé děti školního věku.

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-2

  Před očkováním se obraťte na příslušnou očkovací kliniku. Po potvrzení přiveďte své dítě k očkování.

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-3

 Už nemusíte své dítě brát na očkování do Hongkongu. Kojenci do 2 let mají nejvyšší výskyt IPD.

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-4

  “Opravdu? Můžete dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu?“ Včera jsem slyšel, že 13-valentní vakcínu proti pneumonii lze v Dongguanu očkovat. Dítě paní Zhou bude mít asi 8 měsíců. Jelikož Dongguan předtím neměl 13valentní vakcínu proti pneumonii,Měla v plánu vzít své dítě na očkování do Hongkongu.

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-5

  „Moje dcera také jednou měla zápal plic, když jí byly dva roky. V nemocnici strávila více než 5 000 juanů. Utratit peníze je triviální záležitostí.

Na konci tohoto měsíce mohou děti od 6 týdnů do 15 měsíců dostat 13-valentní vakcínu proti pneumonii v Dongguanu-6

  Klíčem je, že dítě trpí. “ Nyní chce Xiaobaa vzít na prát se. Proč tolik rodičů chce vzít své děti, aby dostali 13valentní vakcínu proti pneumonii?Osoba odpovědná za Městské centrum pro kontrolu nemocí uvedla, že Streptococcus pneumoniae může způsobit vážné onemocnění nebo dokonce smrt.

  Studie prokázaly, že výskyt invazivního pneumokokového onemocnění (IPD) je nejvyšší u dětí mladších 5 let, zejména kojenců mladších 2 let, s výskytem přibližně 100/100 000 až 200/100 000.

  Podle statistik WHO zemřelo v roce 2008 na chorobu Streptococcus pneumoniae celosvětově 476 000 dětí mladších 5 let.

 Je na prvním místě mezi všemi nemocemi, jimž lze předcházet očkováním. Antibiotická rezistence Streptococcus pneumoniae je závažnější.

  Studie ukázaly, že v mé zemi je pneumokok rezistentní na antibiotika, jako je penicilin, erythromycin a klindamycin.

  Mezi nimi je míra rezistence na erythromycin až 90%. Míra rezistence penicilin je až 70%. Osoba odpovědná za Městské centrum pro kontrolu a prevenci nemocí uvedla:Neúčinná léčba kvůli rezistenci na léky, prodloužené léčebné cykly, zvýšené náklady na léčbu atd. , Přinesly pacientům a rodinám velkou zátěž.

  „Místo pasivního léčení je lepší aktivně mu předcházet.

 “ Na konci tohoto měsíce Dongguan bude schopen naočkovat 13valentní pneumokokové polysacharidy Kombinujte vakcínu. Někteří občané se domnívají, že existuje mnoho sérotypů Streptococcus pneumoniae, proč si k výrobě vakcín zvolit pouze 13 z nich?Výše uvedená odpovědná osoba uvedla, že existuje více než 90 sérotypů Streptococcus pneumoniae, ale jen malá část z nich může způsobit onemocnění.

  13valentní pneumokoková polysacharidová konjugovaná vakcína obsahuje 13 sérotypů (1, 3, 4, 5, 6A, 6B, 7F, 9V, 14, 18C, 19A, 19F a 23F), které pokrývají invazivní pneumokokové bakterie u dětí do 5 let Sérotyp patogenního kmene sexuální choroby 87. 7%. Připomeňte, jak by měla být vakcína očkována 13valentní konjugovanou vakcínou proti pneumonii? Cíle očkování jsou kojenci a malé děti ve věku od 6 týdnů do 15 měsíců. Tato vakcína vyžaduje 4 dávky, které se dělí na základní imunizaci (3 dávky) a posilovací imunizaci (1 dávka).

  Nejprve očkujte základní očkování.

  Ve věku 2 měsíců, 4 měsíců a 6 měsíců bude dítě očkováno základním očkováním. Poté se ve věku 12–15 měsíců provede posilovací dávka.

  „Dítě může být očkováno již ve věku 6 týdnů a interval mezi každou dávkou je 4–8 týdnů. “ Uvedla osoba odpovědná za Městské centrum pro kontrolu nemocí.

  Ne každé dítě však může tuto vakcínu dostat. 1.

  Zákaz očkování: kojenci, kteří jsou alergičtí na jakékoli účinné látky, pomocné látky nebo toxoid záškrtu ve 13valentní pneumokokové konjugované vakcíně.

 2. Zpožděné očkování: Děti, které trpí akutními a těžkými horečnatými chorobami, by měly očkování odložit, dokud příznaky nezmizí.

  Kromě očkování by měla být přijata následující ochranná opatření, aby se zabránilo pneumokokovým chorobám: 1.

  Často otevírejte okna v často větraných místnostech, větrejte více a vyhýbejte se místům s hustým davem a špatnou cirkulací vzduchu. 2. Často si umyjte ruce, použijte mýdlo nebo dezinfekci rukou a umyjte si ruce tekoucí vodou.

 3. Cvičte častěji a používejte vhodná fyzická cvičení ke zvýšení odolnosti. 4. Věnujte pozornost dýchání, hygienické etiketě, při kýchání nebo kašlání si zakryjte ústa a nos tkáněmi.

  Zjistěte více o poškození Streptococcus pneumoniae Streptococcus pneumoniae má více než 90 sérotypů, které jsou v přírodě široce rozšířené a kolonizované v lidském nosohltanu. Může způsobit neinvazivní pneumokokové onemocnění,Jako je zánět vedlejších nosních dutin, zánět středního ucha, zápal plic atd . ; může také způsobit invazivní pneumokoková onemocnění (IPD), jako je meningitida, bakteremie, pneumonie, bakterémie atd .

 ; závažné případy mohou také vést k paralýze, mentální retardaci a dokonce k úmrtí .

.