Průzkum

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje

souhrn

Čínská ekonomická síť, zprávy z 13. června (v pondělí), Šanghaj a Shenzhen se otevřely níže. Akciový index, který využil oživení SSE 50 na nové maximum, vzrostl na začátku trhu a stal se silně rudým. Po 10:30 dva trhy ustoupily a poté obchodování bylo zelené a kolísavé. Ke konci obchodní relace se objevila vlna poklesu. Šanghajský index ukončil čtyřdenní trend K-line. Index ChiNext se otevřel níže, aby udržel šok zeleného disku.Spadl o více než 1%. Dvě města

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-0

 Čínská ekonomická síť, zprávy z 13.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-1

  června (v pondělí), Šanghaj a Shenzhen se otevřely níže. Akciový index, který využil oživení SSE 50 na nové maximum, vzrostl na začátku trhu a stal se silně rudým. Po 10:30 dva trhy ustoupily a poté obchodování bylo zelené a kolísavé.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-2

  Ke konci obchodní relace se objevila vlna poklesu. Šanghajský index ukončil čtyřdenní trend K-line. Index ChiNext se otevřel níže, aby udržel šok zeleného disku. Spadl o více než 1%.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-3

  Objem obchodů obou měst se ve srovnání s předchozím obchodním dnem zmenšil. Ke konci vykazoval šanghajský index 3 399,88 bodu, což je pokles o 18,52 bodu, neboli 0,59%, s obratem 170,2 miliard juanů; index shenzhenských složek vykázal 10 119,99 bodů, pokles o 57,46 bodu, nebo 0,56%, s obratem 217,1 miliardy juan; růstový podnikový trh vykázal 1 775,55 bodu neboli 20,58 bodu. , pokles o 1,15% při obratu 51,8 miliardy juanů. Na talíři, bílé víno,Aktivní jsou koncepční akcie, jako je zóna volného obchodu Guangdong a zemědělské stroje, a odvětví chovu, automobilového a nápojového průmyslu na vzestupu; bankovní, papírenský, důležitý, elektroenergetický, maloobchodní a další sektory mají relativně úzký pokles; vybavení, vojenský průmysl komunikační zařízení, výroba elektroniky, odvětví autobusů a další odvětví patřily k největším poklesům, zatímco koncepční akcie jako sub-nové akcie, vysokorychlostní přenosy, 4G, integrované obvody a sportovní průmysl byly v útlumu.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-4

 Analýza se domnívá, že ve střednědobém horizontu bude přesun rizikového centra úrokových sazeb způsobený snížením pákového efektu a dopadem přísného dohledu na ochotu riskovat nadále potlačovat ocenění na akciovém trhu. Vzorec hry akciového kapitálu je obtížný rozbít a neexistuje způsob, jak mluvit o trendu na trhu.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-5

  Celkově vzato riziko krátkodobého poklesu trhu po krátkodobém oživení vzroste a tlak v blízkosti pololetní hranice nelze podceňovat.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-6

 Trh může stále kolísat, krátkodobí investoři by neměli spěchat zasahovat do lovu při dně a mohou trpělivě čekat na příležitost nakoupit nízko. Institucionální pohled: Investice do cenných papírů v Číně: Včera ráno dosáhl šanghajský složený index pololetní linie pod vedením „akcií bílého koně“ a ustoupil.

Před trhem: tlak poblíž pololetní hranice by neměl být podceňován, nebo se stále opakuje-7

  Tematické akcie byly zavolány zpět a hlavní indexy se v poledne uzavřely zeleně; sekundární sektor IPO poklesl o více než 3%. Zavírání,Oba trhy poklesly a index ChiNext klesl o více než 1%. Celkově vzroste riziko poklesu trhu po krátkodobém oživení. Tlak v blízkosti pololetní hranice nelze podceňovat.

  Trh může stále kolísat. Krátkodobí investoři by neměli spěchat s nákupem dna a mohou čekat trpělivě pro příležitosti s nízkým sáním.

  CITIC Securities: Finanční regulační politika má v krátkodobém horizontu tendenci zmírňovat se a likvidní operace měnové politiky je také mírně uvolněná.

 Očekává se, že se úrokové sazby zlepší, a očekává se, že index podílů A a nálada na trhu se v červnu budou i nadále zotavovat, ale toto je pouze dechové období ve vzestupném kanálu střednědobých úrokových sazeb.

  Kvůli hodnotové orientaci se doporučuje „vidět dlouhodobý růst“, červen je oknem pro posílení správy pozic; preferovanou skupinou je „velký bílý drak (velká tržní hodnota, bílý kůň, vedoucí)“. A „krátké a krátké“Zásady odejmutí hazardních her jsou uvolněné, úrokové sazby klesají a míra výher stylů není vysoká. Důležité zprávy na trhu s akciemi A · Express jako komplic; domácí padělané zboží se stává skutečným zámořským nákupem · Hongkongské akcie uvádějí novou éru? · 1223 akcií ve 2. výročí 5178 se stále snižuje na polovinu · Rawtonův vývoj zasáhne nové maximum za více než jeden měsíc · Skenování převodních akcií: Shennong Gene dosáhne rekordního minima · Instituce zasahují do prestižních akcií, aby zvýšily denní limit · Zvyšuje se poptávka.

 Nárůst podílu zdola nahoru ukazuje ztrátu. Soukromý kapitál je optimistický ohledně investiční hodnoty Nové třetí rady.

  Příval Yuanxin Yongfeng: Investice „hodnotových akcií“ je stále na cestě. Vysoké ocenění vyvolává obavy že globální technologické akcie nyní prodávají vlny.

  Yongyue Technology je na 14. kótované na Šanghajské burze cenných papírů.

  Jiang Yang, místopředseda Čínské komise pro regulaci cenných papírů: Kótované společnosti mají neomezenou odpovědnost za implementaci odpovědnosti za ochranu životního prostředí. nabízí kombinaci pěstí k blokování podvodů s IPO.

  Delisův vysoký denní limit.

  Znovu se objevuje kapitálový seskupení na akciovém trhu s bílými koňmi "„Devět bodů" na externím trhu v době psaní tohoto článku, nejnovější zvýšení a snížení cen indexu. Průměr 21235,67-36,30-0,17% S&P 5002429,39-2,38-0,10% Nasdaq Composite 6175,47-32,45-0.

52% německý index DAX 12815,72 102,140,80%.