Zábava

Kulturní negativy

souhrn

Kulturní průmysl v současné době zažívá boom, ale zároveň lze neustále nalézt negativní zprávy, jako je porušování předpisů a plagiátorství, které budou bránit zdravému rozvoji kulturního průmyslu. Je třeba včas zaznít alarm, aby se zabránilo problém se opakuje. „Wolf Warriors 2" je opět ve sporu o porušení práva. Žalobce požaduje 10 milionů juanů. „Wolf Warriors 2" ještě nebyl vydán, ale spory o autorská práva k filmu se zintenzivnily.Wuhan Legend Filmové a televizní umění

Kulturní negativy

Kulturní negativy-0

 Kulturní průmysl v současné době zažívá boom, ale zároveň lze neustále nalézt negativní zprávy, jako je porušování předpisů a plagiátorství, které budou bránit zdravému rozvoji kulturního průmyslu. Je třeba včas zaznít alarm, aby se zabránilo problém se opakuje.

Kulturní negativy-1

  „Wolf Warriors 2" je opět ve sporu o porušení práva.

Kulturní negativy-2

  Žalobce požaduje 10 milionů juanů.

Kulturní negativy-3

  „Wolf Warriors 2" ještě nebyl vydán, ale spory o autorská práva k filmu se zintenzivnily. Společnost Wuhan Legend of Film and Television Arts Co.

Kulturní negativy-4

 , Ltd. nedávno podala žalobu na společnost Beijing Dengfeng International Culture Communication Co.

Kulturní negativy-5

 , Ltd. z důvodu porušení jejích práv na filmovou a televizní adaptaci a nekalé soutěže. Poté, co požadovala ekonomické ztráty 10 milionů juanů, vydala znovu prohlášení 7.

Kulturní negativy-6

  června Řekla, že Beijing Dengfeng International Culture Communication Co. , Ltd. a Beijing Qingshan Yishui Investment Management Co.

Kulturní negativy-7

 , Ltd. Zmatení smluvního vztahu s autorskými právy a jeho vyjádření ve snaze vyhnout se spoluvlastnictví autorských práv. “Komentář k jedné větě: Pravda nakonec vyjde najevo.

Kulturní negativy-8

 „ Čtenář “narazí na porušení. Strana autorská práva prohlašuje, že za to bude odpovědná . Odrůda „Reader“ se v poslední době také setkala s porušováním předpisů online. 7.

  června vydal producent programu CCTV Creation Media Co. , Ltd. prohlášení o Weibo, ve kterém uvedl:Společnost má výhradní právo na šíření informačních sítí v rámci programu „Reader“. V poslední době aplikace s názvem „Reader-Large Cultural and Emotional Program“, která se objevila na některých mobilních platformách, přímo používá název programu „Reader“ a jediný hostitel programu, Dong Qing Photos, jehož chování představovalo závažné porušení.

  Společnost přijme nezbytná právní opatření k prošetření právních závazků příslušných jednotek a fyzických osob,Rozhodně chránit zákonná práva společnosti. Komentář k jedné větě: Porušení není dlouhodobým řešením. Společnost Phoenix Video byla žalována za odškodnění ve výši 1,15 milionu juanů za porušení předpisů. 7.

  června se domnívala, že společnost Beijing Tianying Jiuzhou Network Technology Co.

 , Ltd.

  poskytla uživatelům online program „Začněte mluvit“ prostřednictvím informační sítě na video webu. Phoenix Video "provozuje bez povolení. Přehrát službu,Vážně porušila legitimní práva a zájmy společnosti CCTV International Network Co. , Ltd.

  Společnost CCTV International podala žalobu, v níž požaduje, aby společnost Peking Tianying Jiuzhou Network Technology Co.

 , Ltd. okamžitě zastavila šíření porušování příslušných programů prostřednictvím informační sítě, zastavila porušování příslušných autorských práv požívaných společností CCTV International a kompenzovala 1,15 milionu juanů za ekonomickou ztráty.

  Jedna věta komentář:Porušení neprospívá rozvoji tohoto odvětví.

Pekingský komerční reportér Lu Yang a Deng Xingzi / dokončení.