Společnost

Ninghai staví „nejkrásnější ekologický proud“

souhrn

12. června v sekci Menshu v Xipai, Xidian Town, Xidian Town, Ninghai několik bagrů kopalo sedimentární bahno v korytě řeky. Oficiálně byla zahájena druhá fáze projektu čištění Wushixi s investicí 168 milionů juanů. Renovace v kombinaci s charakteristikami přírodního a humanistického prostředí podél Wushixi se zaměřením na stavbu „Lingshangkezhi, park Langfeng, Shiju Shuling, lov Qushui,Šest uzlů včetně starodávného silničního dlouhého pavilonu a starodávného mostu vítáme a odkládáme “

Ninghai staví „nejkrásnější ekologický proud“

Ninghai staví „nejkrásnější ekologický proud“-0

  12. června v sekci Menshu v Xipai, Xidian Town, Xidian Town, Ninghai několik bagrů kopalo sedimentární bahno v korytě řeky. Oficiálně byla zahájena druhá fáze projektu čištění Wushixi s investicí 168 milionů juanů. Renovace v kombinaci s charakteristikami přírodního a humanistického prostředí podél Wushixi se zaměřením na stavbu „Lingshangkezhi, park Langfeng, Shiju Shuling, lov Qushui,Šest uzlů včetně starobylé silnice, dlouhého pavilonu a starobylého mostu.

   Druhá fáze projektu řízení Wushixi také otevřela předehra k ekologickému řízení malých povodí v Ninghai. Zaměření na ztělesnění regionálních charakteristik a ekologičnost malých povodí a více hydrofilní. „Byla představena příslušná osoba odpovědná za úřad pro vodní zdroje v okrese Ninghai,Ninghai si jako pilotní projekty vybral ulice Xidian Wushixi a Qiaotou Hu Street Wenxi zaměřené na kontrolu eroze půdy, ochranu vodních zdrojů, kontrolu znečištění z jiných zdrojů, krásnou stavbu vesnic, kontrolu znečištění řek, likvidaci odpadků, hydrofilnost a ekologii uspořádání krajiny atd. Spojte to dohromady.

   Ninghai inovoval „trojrozměrný“ komplexní model řízení vod, silnic, lesů a vesnic,Podpořit propagaci rekreační turistiky při výstavbě krajiny, nové výstavbě venkova, výstavbě urbanizace atd. A usilovat o vytvoření „ekologického, krajinného, ​​rekreačního a bezpečného“ vodního prostředí. Podle zpráv je podél Wushixi pět vesnic, včetně vesnice Lingkou, rodného města pana Shu Yuexianga, rodného města pana Shu Yuexianga, slavných tradičních „rituálních“ a „spravedlivých“ vesnic a pět vesnic včetně vesnice Xianglian.

   . Ekologické zlepšení bude umístěno podél linie dřevěných prkenných silnic,Turistické stezky a vyhlídkové plošiny spojují pět vesnic v sérii a integrují turistiku a volný čas, což nejen dělá prostředí krásným, ale také obohacuje vesničany. Správa Wenxi je kombinována s bohatou zemědělskou půdou, horskými lesy a vesnicemi podél linie Wenxi a silnou atmosférou krajiny. Oblast Huahai Township Creek je navržena jako nábřeží podél linie Huahai a zároveň rekreační funkce vody zvyšuje se ochrana životního prostředí.

  Bohaté rekreační zážitky na nábřeží. Zároveň mírně proměníme vesnice a zemědělskou půdu, aktivujeme zdroje cestovního ruchu a vytvoříme modely hospodářského růstu, jako je rezidenční průmysl a krajinné zemědělství. Rozumí se, že od roku 2011 Ninghai investoval téměř 2,7 miliardy juanů do renovace pěti největších toků v kraji, včetně Baixi, Yangxi, Fuxi, Qingxi a Zhongbaoxi, a zacházení s malým povodím považuje za jádro ekologické výstavby okresu Ninghai. obsah.

  Během období „třináctého pětiletého plánu“ plánuje okres Ninghai investovat 700 milionů juanů do ekologického ošetření 25 malých povodí a přeměnit malé povodí na „nejkrásnější ekologické toky“.

.