Domácí

Vláda provincie hostí mezinárodní sesterská města

souhrn

Večer 12. června uspořádala provinční vláda v Kunmingu mezinárodní výstavu komodit v Jižní Asii a jihovýchodní Asii a mezinárodní investiční a veletržní veletrh. Ústřední poradce Laoské lidové revoluční strany a bývalý místopředseda vlády Laosu Songsavat Lingsavat, náměstek ministra zahraničí Miloslav Stasek, kambodžský guvernér provincie Banteay Meanchey Sun Bawa, Thajsko Chiang Rai provincie Sa Osata Nagong,

Vláda provincie hostí mezinárodní sesterská města

Vláda provincie hostí mezinárodní sesterská města-0

  Večer 12.

Vláda provincie hostí mezinárodní sesterská města-1

   června uspořádala provinční vláda v Kunmingu mezinárodní výstavu komodit v Jižní Asii a jihovýchodní Asii a mezinárodní investiční a veletržní veletrh. Ústřední poradce Laoské lidové revoluční strany a bývalý místopředseda vlády Laosu Songsavat Lingsavat, náměstek ministra zahraničí Miloslav Stasek, kambodžský guvernér provincie Banteay Meanchey Sun Bawa, Thajsko Chiang Rai provincie Sa Osata Nagong,Zúčastnil se jihokorejský náměstek hejtmana Jeollabukdo Kim Il-jae; člen provinčního výboru ČKS Yunnan a výkonný viceguvernér Zong Guoying, zástupce stálého výboru provinčního lidového kongresu He Duan Qi a místopředseda provinčního výboru CPPCC a předseda provinční federace průmyslu a obchodu Yu Dingcheng recepce. Zong Guoying jménem výboru provinční strany a provinční vlády přivítal hosty a přátele, kteří se zúčastnili recepce.

Vláda provincie hostí mezinárodní sesterská města-2

   Řekl, že provincie Yunnan vždy přikládala práci mezinárodních sesterských měst velký význam. Provincie Yunnan a související státy (města) a okresy (města, okresy) uzavřely 76 párů mezinárodních sesterských měst s 33 zeměmi na 5 kontinentech a navázaly přátelské výměny a vztahy spolupráce se 4 provinciemi a kraji ve 2 zemích. stát se důležitým kanálem pro Yunnan pro provádění zahraničních výměn a spolupráce a důležitým oknem pro porozumění světu. Upřímně se těšíme na další prohlubování přátelských výměn a spolupráce s našimi partnerskými městy,Neustále upevňovat vztahy spolupráce, rozšiřovat pole spolupráce a zlepšovat úrovně spolupráce a společně psát novou kapitolu mezinárodní spolupráce přátelství-město.

Vláda provincie hostí mezinárodní sesterská města-3

Je zřejmé, že tento veletrh obdržel pozitivní reakce od protějšků mezinárodních měst přátelství na všech úrovních v naší provincii. Veletrhu se zúčastnilo 33 vládních delegací, obchodních delegací a 330 vystavovatelů z 18 zemí. .