Počítač

Pobočka ICBC Hubei reagovala na incident správy majetku v Xiangyangu

souhrn

Sina Finance News 28. srpna informovala, že pobočka ICBC v Hubei reagovala na incident finančního řízení pobočky v Xiangyang s tím, že pobočka v Xiangyangu prováděla podrozvahové financování, došlo k porušení, ale nešlo o falešné finanční řízení. V současné době je zpětně získáno 90% příslušných podnikových fondů a u zbývajících prostředků se očekává, že budou plně získány v blízké budoucnosti. Toto je úplný text reakce pobočky ICBC Hubei na incident správy majetku v Xiangyangu:

Pobočka ICBC Hubei reagovala na incident správy majetku v Xiangyangu

Pobočka ICBC Hubei reagovala na incident správy majetku v Xiangyangu-0

  Sina Finance News 28. srpna informovala, že pobočka ICBC v Hubei reagovala na incident finančního řízení pobočky v Xiangyang s tím, že pobočka v Xiangyangu prováděla podrozvahové financování, došlo k porušení, ale nešlo o falešné finanční řízení. V současné době je zpětně získáno 90% příslušných podnikových fondů a u zbývajících prostředků se očekává, že budou plně získány v blízké budoucnosti.

Pobočka ICBC Hubei reagovala na incident správy majetku v Xiangyangu-1

   Toto je úplný text reakce pobočky ICBC Hubei na incident správy majetku v Xiangyangu:Pobočka v Xiangyangu prováděla podrozvahové financování a skutečně došlo k porušení předpisů, ale nešlo o falešné finanční řízení. Relevantní podnikání proběhlo v počáteční fázi inovativního rozvoje podnikání podrozvahového financování. Poté, co pobočka Hubei zjistila obchodní inspekci, neprodleně podala zprávu vyšším orgánům a orgánu dohledu a zabývala se příslušné osoby odpovědné v souladu s předpisy. V současné době je zpětně získáno 90% příslušných obchodních fondů,Očekává se, že zbývající prostředky budou v blízké budoucnosti plně získány.

Pobočka ICBC Hubei reagovala na incident správy majetku v Xiangyangu-2

Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).