Politický

Shuozhou: Proveďte několik opatření k urychlení implementace

souhrn

Zprávy z tohoto webu (Sun Hairong a Chen Wenhui) Nedávno uspořádal Shuozhou Intermediate People's Court schůzku na podporu prosazování soudních prací v celém městě, aby se uskutečnil duch provinčního „základního řešení potíží s prosazováním“, schůze o podpoře práce a setkání zvláštních stran Intermediate People's Court a analyzovat a shrnout předchozí fázi implementace.Pracovní podmínky, znovu mobilizovat a nasadit do další fáze implementace náročné práce.Soud vyžaduje, aby za vykonávací práce byly odpovědné krajské a okresní soudy

Shuozhou: Proveďte několik opatření k urychlení implementace

Shuozhou: Proveďte několik opatření k urychlení implementace-0

  Zprávy z tohoto webu (Sun Hairong a Chen Wenhui) Nedávno uspořádal Shuozhou Intermediate People's Court schůzku na podporu prosazování soudních prací v celém městě, aby se uskutečnil duch provinčního „základního řešení potíží s prosazováním“, schůze o podpoře práce a setkání zvláštních stran Intermediate People's Court a analyzovat a shrnout předchozí fázi implementace.

Shuozhou: Proveďte několik opatření k urychlení implementace-1

  Pracovní podmínky, znovu mobilizovat a nasadit do další fáze implementace náročné práce. Soud vyžaduje, aby vedoucí krajských a okresních soudů odpovědných za výkon práva a ředitelé výkonných úřadů převzali svou odpovědnost, dobře řídili, vedli tým a dobře vyřizovali případy; zohlednění nevyřízených věcí se zaměřuje na aktuální pracovat a pokračovat v provádění „tří úklidů a jedné stávky“. „Práce na zajištění toho, aby byly do konce roku vyřízeny všechny případy popravy týkající se strany a vlády, dopisů a návštěv,Případy týkající se živobytí lidí se nadále odstraňují, uzavírají a uzavírají, aby se zamířilo proti řadě případů týkajících se „dvou trestných činů“; je nutné řádně využívat donucovací opatření, provádět politiky reagující na případy a plně využití systému vyšetřování a kontroly vymáhání. Normalizujte používání nedůvěryhodného systému černé listiny, abyste zajistili, že bude plně zohledněn.

Shuozhou: Proveďte několik opatření k urychlení implementace-2

Přijměte více opatření současně, abyste zajistili rychlé uzavření případů s majetkem dostupným pro výkon a zlepšili účinnost výkonu;Je nutné přikládat důležitost práci na informatizaci. Manažeři musí být nejen obeznámeni s položkami a indikátory hodnocení výkonu, ale musí být také zdatní v provozu systému řízení procesu provádění procesu, ovládat uzly procesu procesu v systému, zadávat informace o provádění včas a zveřejnit je v souladu se zákonem. .