Automatický

Bylo zveřejněno video z naší provincie „Výklad paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“

souhrn

V roce 2016 se naše provincie ujala vedení při výrobě animovaného videa „Interpretace politiky paralelního dobrovolnictví při přijímacích zkouškách na vysokou školu“ na celostátní úrovni. Jako příklad si vezmeme první dávku vysokoškolských studentů svobodných umění, vědy a techniky a druhou dávku vysokoškolských studentů v naší provincii. , interpretace je založena na dialogu mezi učiteli kreslených postaviček a studenty. Hlavní body politiky dobrovolného paralelního podávání, vysvětlující přípravné práce a opatření pro vyplňování dobrovolníků,Je všeobecně vítán kandidáty, rodiči i společností.

Bylo zveřejněno video z naší provincie „Výklad paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“

Bylo zveřejněno video z naší provincie „Výklad paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“-0

  S cílem pomoci kandidátům komplexněji a přesněji pochopit paralelní dobrovolnou politiku, podpořit vědeckější a rozumnější výběr kandidátů při podávání žádostí o přijetí na vysoké školy a zlepšit účinnost podávání žádostí o přijetí na 12. oficiálním webu Institut provinčních zkoušek zveřejnil animované video „Interpretace paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“.

Bylo zveřejněno video z naší provincie „Výklad paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“-1

   V roce 2016 se naše provincie ujala celostátního vedení při produkci animovaného videa „Interpretace politiky paralelního dobrovolnictví při přijímacích zkouškách na vysokou školu“.

Bylo zveřejněno video z naší provincie „Výklad paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“-2

  Jako příklad vezmeme první dávku vysokoškolských kurzů literatury a historie, vědy a techniky a druhou dávku vysokoškolských studentů v naší provincii, a to prostřednictvím dialogu mezi učiteli a studenty kreslených postaviček, hlavními body politiky paralelního podávání podle dobrovolníků vysoké školy jsou vysvětleny a jsou vysvětleny přípravy a opatření pro vyplnění dobrovolníků.

Bylo zveřejněno video z naší provincie „Výklad paralelní dobrovolné politiky pro přijímací zkoušky na vysokou školu“-3

, Rodiče a komunita jsou široce vítáni. (Xie Ting).