Cestovní ruch

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena

souhrn

Zprávy ze sítě Dongguan Time Network Včera proběhla první soutěž provincií Guangdong pro oblast geodetických map a mapování geografických informačních průmyslových odvětví a „Jižní pohár geodetických a mapovacích pohárů“ Pátá národní soutěž geodetických a mapovacích oborů geografických informačních průmyslových oborů Odborné dovednosti v provincii Kuang-tung v závěru kampusu Dongguan Sun Hua University. Závěrečného ceremoniálu se zúčastnil Chen Guangrong, ředitel provinčního ministerstva půdy a zdrojů. Tato soutěž představuje nejvyšší úroveň odvětví geografického průzkumu a mapování informací v provincii.hra

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena-0

  Zprávy ze sítě Dongguan Time Network Včera proběhla první soutěž provincií Guangdong pro oblast geodetických map a mapování geografických informačních průmyslových odvětví a „Jižní pohár geodetických a mapovacích pohárů“ Pátá národní soutěž geodetických a mapovacích oborů geografických informačních průmyslových oborů Odborné dovednosti v provincii Kuang-tung v závěru kampusu Dongguan Sun Hua University. Závěrečného ceremoniálu se zúčastnil Chen Guangrong, ředitel provinčního ministerstva půdy a zdrojů. Tato soutěž představuje nejvyšší úroveň odvětví geografického průzkumu a mapování informací v provincii. Standardy soutěže pro geodetické a mapové projekty jsou založeny na požadavcích národní soutěže dovedností a formulovány v souladu se situací v naší provincii.

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena-1

   Soutěž přilákala téměř 300 účastníků z 86 týmů ze 48 jednotek.

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena-2

   Po čtyřech dnech tvrdé konkurence zvítězil v soutěži inženýrského průzkumu provinční institut pro průzkum a mapování pozemků a zdrojů v Guangdongu a městská komise pro územní plánování a plánování v Guangzhou. Skupinová první cena “; Fan Huihui z provinčního institutu geodetického a mapového průzkumu a mapování v Guangdongu získal první místo v soutěži inženýrských průzkumů a Lin Jianmei, vybraný komisí pro městské zdroje a plánování v Guangzhou, získal první místo v soutěži kartografická soutěž a vítězi každé soutěže doporučili vyhlásit „Medaili 1.

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena-3

   května v Labouristické medaili“, první ženská soutěžící doporučila vyhlásit “8.

První soutěž v odborných dovednostech, mapování a geografickém informačním průmyslu v provincii byla uzavřena-4

března Nositel rudé vlajky v provincii Kuang-tung “. .