Cestovní ruch

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky

souhrn

Sina Finance News 28. srpna oznámila Čínská banka v Hongkongu, že dne 17. července 2018 představenstvo banky schválilo jmenování pana Liu Liangeho prezidentem banky. Čínská regulační komise pro bankovnictví a pojišťovnictví nyní schválila kvalifikaci pana Liu Liange. Od 27. srpna 2018 byl prezidentem banky jmenován pan Liu Liange. :Čínská banka:Zaměstnejte Liu

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky-0

  Sina Finance News 28. srpna oznámila Čínská banka v Hongkongu, že dne 17.

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky-1

   července 2018 představenstvo banky schválilo jmenování pana Liu Liangeho prezidentem banky.

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky-2

   Čínská regulační komise pro bankovnictví a pojišťovnictví nyní schválila kvalifikaci pana Liu Liange. Od 27. srpna 2018 byl prezidentem banky jmenován pan Liu Liange.

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky-3

   :Čínská banka:Jmenování Liu Liange prezidentem a místopředsedou banky Liu Liange prezidentem a místopředsedou Liu Liange převezme funkci prezidenta internacionalizační strategie Bank of China.

Oznámení Bank of China oznamuje: Od 27. srpna bude Liu Liange jmenována prezidentkou banky-4

Představenstvo BOC hlasovalo o návrhu Liu Liange as Prezident Úředníci ve stylu učence Liu Liange odpovědný za Čínskou banku Chen Liupei Může Čínská banka najmout Liu Liange jako vůdce Prezident a zvolil jej za místopředsedu akademického úředníka Liu Liangeho, který se bude starat o mezinárodní obchod Bank of China naléhavě potřebuje Liu Liange z inovačního úřadu, aby se stal prezidentem Čínské banky, Chen Liupei se navzájem doplňují a vítá návrat k internacionalizaci. Populární doporučení Yang Qun Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).