Fakta

Filipínský organizuje Den nezávislosti, aby vysadil vlajku ve sporných vodách a vyhlásil „svrchovanost“

souhrn

Datová mapa: Ostrov Zhongye [Global Times Comprehensive Report] Podle filipínské webové stránky GMA byli 12. Filipínský den nezávislosti členové DAKILY, nevládní organizace v zemi, na „Karayanských ostrovech“ (součást Spratly Ostrovy v Číně okupované Filipínami) .Výsadba vlajek probíhala ve vodách poblíž útesu. Podle zprávy, při východu slunce toho dne,Členové organizace zazpívali státní hymnu

Filipínský organizuje Den nezávislosti, aby vysadil vlajku ve sporných vodách a vyhlásil „svrchovanost“

Filipínský organizuje Den nezávislosti, aby vysadil vlajku ve sporných vodách a vyhlásil „svrchovanost“-0

  Datová mapa: Ostrov Zhongye [Global Times Comprehensive Report] Podle filipínské webové stránky GMA byli 12. Filipínský den nezávislosti členové DAKILY, nevládní organizace v zemi, na „Karayanských ostrovech“ (součást Spratly Ostrovy v Číně okupované Filipínami) . Výsadba vlajek probíhala ve vodách poblíž útesu. Podle zprávy, při východu slunce toho dne,Při zpěvu národní hymny členové organizace umístili státní vlajky ve sporných vodách Jihočínského moře a vyhlásili nad svrchovaností Filipín nad vodami na oslavu 119.

Filipínský organizuje Den nezávislosti, aby vysadil vlajku ve sporných vodách a vyhlásil „svrchovanost“-1

výročí nezávislosti Filipín. Zveřejnili fotografie vlajky na Facebooku s tím, že surfaři vzali vlajku k moři a nechali ji plavat v „západním filipínském moři“. Dříve to oznámil filipínský prezident DuterteChtěl na Den nezávislosti umístit vlajku na sporné ostrovy na Filipínách, ale později toto prohlášení odvolal a řekl, že „si váží přátelství s Čínou“. .