Hra

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!

souhrn

Poděkování: Jak se říká, Haijuntuweiwu (Haijuntuweiwu) říká, že pokud přijde štěstí, neštěstí nikdy nepřijde jednotlivě. 11. června americké námořnictvo a pobřežní stráž a japonské námořní síly pozastavily pátrání po nezvěstných námořnících na řízeném střeleckém křižníku Hilo (CG-67). Hilo je součástí stávky reaganské skupiny dopravců. Na konci minulého měsíce právě spolupracovalo s letadlovou lodí Carl Vinson,Den Japonska

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-0

 Poděkování: Jak se říká, Haijuntuweiwu (Haijuntuweiwu) říká, že pokud přijde štěstí, neštěstí nikdy nepřijde jednotlivě. 11. června americké námořnictvo a pobřežní stráž a japonské námořní síly pozastavily pátrání po nezvěstných námořnících na řízeném střeleckém křižníku Hilo (CG-67). Hilo je součástí stávky reaganské skupiny dopravců.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-1

  Na konci minulého měsíce právě spolupracovalo s letadlovou lodí Carl Vinson,Japonská letadlová loď Hyuga vytvořila formaci tří nosných, aby předvedla své svaly v Japonském moři. Námořník zmizel 8. června v 9: 9 hodin.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-2

  V té době prováděli Hilo rutinní výcvik v oblasti 180 námořních mil východně od Okinawy v Japonsku. Letadlová loď USS Reagan (CVN-76) a torpédoborec USS McCampbell (DDG-85) poslali k pátrání a záchraně letadla s pevnými křídly a vrtulníky.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-3

 Na pátrání a záchraně se podílela torpédoborec USS McCain (DDG-56), japonská loď námořních sil sebeobrany Aegis Ashigarash (DDG-178) a Čínská agentura pro ochranu moře.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-4

  Společné pátrací a záchranné středisko na Havaji a v oblasti pobřežní stráže USA 11 poskytovalo další vzdálenou podporu. Americko-japonské pátrací a záchranné síly strávily více než 50 hodin komplexním pátráním o rozloze přibližně 5 500 čtverečních námořních mil.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-5

 Ale zbytečně.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-6

  Kontradmirál Charles Williams, velitel úderné skupiny letadlových lodí USS Reagan, řekl: „Děkuji americkému námořnictvu a našim japonským spojencům za jejich obětavost a profesionalitu při tomto hledání.

Námořníci stávkových skupin amerických letadlových lodí zmizeli, klasická bitevní loď nemusí být v noci zaručena!-7

 “ Věnování je těžké říci, ale bylo to samo prohlášená americká armáda právě tentokrát prošla dokonalým postupem. Výsledek je tragický. A 6. června tam byl také chybějící námořník, který narazil do moře.

  6.

  června profesionální námořník řízení palby jménem Clavin na křižníku třídy Ticonderoga v Normandii (CG-60) spadl do vody a zmizel. V té době Normandie trénovala v Atlantském oceánu poblíž Severní Karolíny a další námořníci viděli Clavina spadnout do vody. A okamžitě začal rozsáhlé pátrací a záchranné práce. Pátrání probíhalo ve vodách vzdálených 80 námořních mil od pobřeží.

  Mezi lodě, které se podílely na hledání, byly USS Lincoln (CVN-72) a 3 torpédoborce a také hlídkové lodě pobřežní stráže. Navzdory obrovské vyhledávací síle byly výsledky hledání stejně neplodné a z výsledků tohoto pátrání a záchrany byla Normandie velmi neprofesionální. Americké námořnictvo zdůraznilo výcvik různých metod záchrany života, jako je pátrání a záchrana přes palubu personálu a výcvik opouštějících lodí.

  Pátrání a záchrana topícího se personálu byla prováděna v souladu s postupy nasazení, nejprve byla povolána celá loď k potvrzení a poté byla zorganizována pátrací a záchranná akce. Například, abychom byli svědky toho, jak někdo padá do vody, hlavní tok akce zahrnuje: rozhledny nebo jiný personál křičící „Někdo spadl do vody,Na levoboku / pravoboku! “A opakujte, udržujte oční kontakt a ruce směřujte; vrhněte záchranný kruh, záchrannou bóji nebo kouřovou značku, abyste označili polohu, abyste nahradili nedostatek vizuálního vedení; pracovní čluny nebo vrtulníky jsou odesláno rychle, aby se dostalo do vody nejvyšší rychlostí Personál byl zachráněn Normandský křižník vizuálně sledoval, jak námořníci padají do vody, a vynechal výzvu k potvrzení. Hledání je stále neúspěšné.

  Dá se říci, že výkon je profesionální. Možné důvody zahrnují: zaprvé, když námořník spadl do vody, včas neoznačil místo přistání; zadruhé, velitel nekontroloval loď včas to obvykle hlavní důstojník nebo pověřený důstojník nepřijali včas Zastavení, otočení a další akce způsobí, že se loď dostane dále od bodu pádu; zatřetí, úroveň bojové připravenosti lodi je nízká.

 Výsledkem je, že doba přípravy vrtulníků a pracovních člunů je příliš dlouhá a doba záchrany se zpožďuje, což zpožďuje nejlepší dobu pátrání a záchrany; čtvrtá příčina samotného padajícího námořníka Clavina, jako například to, že nedokáže plavat a hledají krátkozrakost. Nehody dvou námořníků padajících do moře a mizející způsobily, že křižník třídy Ticonderoga přidal černou historii. Počítal jsem zprávy o křižnících třídy Ticonderoga v posledních letech,Dá se říci, že je to nevzhledné. V lednu tohoto roku narazil Antietam (CG-54) v Japonsku na mělčinu, což mělo za následek poškození vrtule a únik paliva.

  Výsledek vyšetřování určil, že kapitán nevhodně velil a byl nakonec propuštěn. Nejpodivnější věcí je kapitán křižníku Cowpens (CG-63), který byl propuštěn tři po sobě jdoucí období. Holly Graffová, kapitánka Cowpens, byla obviněna z „„Kruté“ zacházení s podřízenými, včetně toho, že jim nechali podřízené pomáhat s venčením psa, a umožnění nižšímu důstojníkovi, který umí hrát na klavír, přišel k ní domů, aby povzbudil vánoční večírek atd.

 , Byrokracie nakonec vzbudila pobouření veřejnosti, což vedlo k Ztráta její skvělé kariéry. Nástupkyně Ma Lin byla obviněna z „osobního nevhodného chování“, včetně zneužívání alkoholu na veřejnosti, nevhodného vztahu s hlavní inženýrkou,Sexuální obtěžování podřízených žen, soukromé držení střelných zbraní, soukromé používání veřejných vozidel atd. Jsou naprosto chuligán.

  Gregory High Porter, který znovu vzal talíř, byl propuštěn kvůli jeho špatnému výkonu při kontrole na místě. Opravdu to byl lasička, která mu rozbila fazole.

  Jedna plodina není tak dobrá jako jedna plodina. S ohledem na rozpočtová omezení je šestá třída Ticonderoga také první lodí vybavenou vertikálním odpalovacím systémem MK41:Bunker Hill (CG-52) má být vyřazen z provozu a zapečetěn v roce 2019.

  Díky věku Bunker Hill byl elegantní křižník s jaderným pohonem okamžitě zastaralý. Po odchodu Bunker Hillu zahájí třída Ticonderoga vlnu vyřazování z provozu a nebudou zde žádní nástupci.

.