Majetek

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017

souhrn

12. června odstartovala akademická úroveň absolventů juniorských středních škol a přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017. V letošním roce je ve městě 319 000 absolventů středních škol a na střední škole je zapsáno 315 000 nových studentů, z toho 195 000 na běžných středních školách a 120 000 na středních odborných školách. Včera odpoledne odborníci z městské školské komise

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-0

 12. června odstartovala akademická úroveň absolventů juniorských středních škol a přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-1

  V letošním roce je ve městě 319 000 absolventů středních škol a na střední škole je zapsáno 315 000 nových studentů, z toho 195 000 na běžných středních školách a 120 000 na středních odborných školách. Včera odpoledne uspořádali odborníci z městské školské komiseByly analyzovány testy na fyziku a chemii. Chongqing Yanzi „Zhang Huaer“ a další vstupní čínské testovací otázky „Letošní čínské testovací práce jsou v podstatě podobné druhem, objemem a skóre jako ty z předchozích dvou let, což mírně snižuje množství čtení pro studenty a zvyšuje zkoušku schopnost studentů myslet.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-2

  “Čínský učitel na střední škole Nankai Yan Yunjing uvedl, že testovací otázky z čínštiny pro přijímací zkoušky na střední školu pečlivě sledují společenská místa. Znepokojen místní kulturou, velmi uzemněný. Například test obsahuje výčet chongqingského dialektu: „Deng'erhuang“, „Zhanghuaer“, „Tapupa“, „Baxinbachang“ a další čtyři dialekty. Nechejte zkoumaného zvolit jeden z dialektů a říci jeho krásu.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-3

  Čínské složení zkoušky na přijímací zkoušky na střední školu A a B uvádí materiálové složení a složení propozice, což umožňuje uchazečům vybrat si jednoho z nich k psaní.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-4

 Mezi nimi je návrhová skladba svazku A: „Vydržíme navždy“ a materiální skladbou je vypsat několik odstavců „Maple Leaf“, aby mohli kandidáti napsat tuto skladbu. Propoziční složení svazku B je: „Já nejen patří mně“, a materiální složení je „Tři stromy“.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-5

  „Téma kompozice ztělesňuje každodenní život a specifičnost obsahu zkouškových otázek a má vlastnosti otevřenosti a rozmanitosti. "Yan Yunjing řekl.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-6

  Otázky ke zkoušce z fyziky se zaměřují na sociální hotspoty.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-7

  Podle zpráv se otázky z zkoušky z fyziky pro přijímací zkoušky na střední školy zaměřují na sociální hotspoty, přičemž se kolem kandidátů používá velké množství materiálů, například" nástroj pro monitorování koncentrace PM2,5 "," domácí osobní letadlo C919 "a" hroty pera vyrobené v Číně "Steel", "první čínská domácí letadlová loď 001A", "Zhi 19E" atd. , "konference poezie"A starověké prózy „Yueyang Tower Ji“ atd. Byly také zahrnuty do testovacích otázek.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-8

  Yan Fuyong, učitel fyziky na střední škole v Chongqingu č. 1, uvedl, že testovací otázky z fyziky pro přijímací zkoušky na střední školu jsou určeny k otestování badatelské schopnosti a ducha dotazování prostřednictvím integrace fyziky s jinými předměty a sociálními horkými místy a vést studenty k posunu směrem k diverzifikovanému učení. Chemie se zaměřuje na testování schopnosti studentů řešit praktické problémy “Letos otázky chemického testu při přijímací zkoušce na střední školu v našem městě ztělesňují zásadu získávání znalostí ze života a obnovení teoretických znalostí do života. He Li, učitel chemie na 29.

Včera byla zahájena přijímací zkouška na střední školu v Chongqing 2017-9

  střední škole v Chongqing, vysvětlil, že v testových otázkách se objevily „One Belt One Road“, „National Ecological Cultural Village“, „Chongqing Regional Water Resources“ a další obsah, který má uchazečům pomoci věnovat pozornost aktuálním zprávy a informace týkající se vědeckého a technologického rozvoje.

 Testovací otázky se zároveň zaměřují na návrat k učebnici, jako je sůl, dusík ve vzduchu, grafit, diamant atd. , Přímo čerpané z učebnice. „Otázky ke zkoušce mají studenty vést k osvojení některých základních myšlenek, konceptů a metod v chemii a kultivaci jejich schopnosti řešit praktické problémy s teoretickými znalostmi. “ Řekl Li.

.