Společnost

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí

souhrn

Od zrodu 3D filmů se brýle při sledování filmů přirozeně staly standardem. Vzhledem k tomu, že popularita trhu s 3D filmy stále roste, stále více kin začíná narušovat předchozí bezplatný model a účtuje si 3D brýle. Reportér z Beijing Business Daily zjistil, že současné výrobní náklady na 3D brýle používané v domácích kinech jsou obecně méně než 1 juan.Pro operátory divadla přijďte

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-0

 Od zrodu 3D filmů se brýle při sledování filmů přirozeně staly standardem. Vzhledem k tomu, že popularita trhu s 3D filmy stále roste, stále více kin začíná narušovat předchozí bezplatný model a účtuje si 3D brýle.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-1

  Reportér z Beijing Business Daily zjistil, že současné výrobní náklady na 3D brýle používané v domácích kinech jsou obecně méně než 1 juan. Pro provozovatele kina je zisk z prodeje 3D brýlí ještě vyšší než u filmů.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-2

  Jaká zisková marže je za touto dvojicí malých plastových brýlí? Cena je nižší než 1 juan. V posledních dvou letech, kdykoli se objevily zprávy o kinech, které si účtují 3D brýle, to vyvolalo neustálé kontroverze. Během rozhovoru to zjistil reportér z pekingského obchodního deníkuNěkteří spotřebitelé si myslí, že cena 3D filmů dnes obecně není nízká a brýle používané ke sledování filmů lze recyklovat, nikoli jednorázový spotřební materiál, a neměly by být účtovány; jiná část spotřebitelů uvedla, že běžné 3D brýle prodávané v divadla jsou pouze 3 - kolem 5 juanů je přijatelných. „Z hygienického hlediska bude nákup 3D brýlí bezpečnější a bezpečnější.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-3

 Ale tato kvalita je opravdu velkým problémem. „Spotřebitel pan Zeng neochotně řekl reportérovi z Beijing Business Daily:„ Jednou jsem si koupil 3D brýle v divadle a hned po sledování filmu jsem je dal do tašky. Vytlačil jsem známku, ale naštěstí to bylo jen 10 juanů , takže není škoda to zahodit.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-4

 Ale pokud je jindy, určitě si ji znovu nekoupím. „Kolik stojí dnes cena 3D brýlí v divadlech? Existuje jasný rozdíl v kvalitě mezi 3D brýlemi zdarma a placenými 3D brýlemi? Velkoobchod s 3D brýlemi Guangdong, pan Wang, řekl otevřeně:„ 3D brýle, které jsou v současné době na trhu, jsou na základě brýlových čoček.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-5

  Cena určuje tloušťka a materiál,Například pokud je tloušťka menší než 0,2 mm, jsou výrobní náklady na tento druh brýlí menší než 1 juan; zatímco na tloušťku nad 0,4 mm jsou náklady na tento druh brýlí asi 5 juanů. V tomto odvětví působím šest nebo sedm let a po celý rok dodávám kina po celé zemi. Dá se říci, že většina bezplatných 3D brýlí používaných v domácích kinech jsou 3D brýle s cenou nižší než 1 juan.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-6

 „Prostřednictvím rozhovorů s více než deseti dodavateli 3D brýlí pro kina zjistil reportér z Beijing Commercial Daily, že, jak řekl pan Wang, nejoblíbenějšími 3D brýlemi na trhu v této fázi jsou 3D brýle s cenou nižší než 1 juan Ředitel Li výrobce 3D brýlí řekl: „Pro běžné spotřebitele, ať už jde o objektiv 0,2 mm nebo 0. 4mm objektivy, ve skutečnosti není velký rozdíl ve smyslech.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-7

  Největší rozdíl spočívá v životnosti. Doba používání silných čoček se také do určité míry prodlouží. Ale pro kina, protože samotné 3D brýle jsou spotřebním materiálem, pokud jsou spotřebitelům poskytovány zdarma, přirozeně si z hlediska úspory nákladů vyberou ty levné. “.

Demystifikace dílčí činnosti kinematografických 3D brýlí-8

  Reportér z Beijing Business Daily si všiml, že v dnešní době se na trhu objevují filmy s různými specifikacemi promítání včetně IMAX, RealD a Dolby. Mohou 3D brýle s tak nízkou cenou vykazovat realistické filmové efekty? Manažer Li ze společnosti Shenzhen Science and Technology Co. , Ltd. , která se specializuje na 3D brýle, řekl: „Kromě filmů IMAX lze použít brýle za 1 juan, které vyrábíme, a další běžné filmy ve 3D formátu.

 „Příslušná osoba odpovědná za oddělení nákupu kina zdůraznila, že z technického hlediska nyní existuje 5 typů technologií přehrávání 3D filmů, z nichž každá má své vlastní výhody a nevýhody. Každé zařízení odpovídá jednomu typu brýlí a není možné použít jeden typ brýlí. "Ale když běžní spotřebitelé nosí stejné brýle, ve skutečnosti ten rozdíl v tomto období příliš jasně nepociťují. ".

  V této fázi se zvyšuje počet kin, která již neposkytují 3D brýle zdarma. Mezi nimi, v Pekingu, je většina kin dosud pro diváky zdarma, kromě oznámení na oficiálních stránkách divadel Orange Sky Golden Harvest, že ne déle poskytovat 3D brýle zdarma. Poskytovat 3D brýle a divadla v Hebei, Guangdong, Hubei, Zhejiang a dalších regionech,Stále častěji si diváci kupují 3D brýle nebo si přinášejí vlastní brýle.

  Pokud jde o tuto změnu, mnozí zaměstnanci divadla uvedli, že v první řadě z hygienických důvodů divadlo sterilizuje 3D brýle, pokud jsou poskytovány zdarma, ale stále existují spotřebitelé, kteří divadlu hlásí, že druhý den jsou jejich oči nepříjemné sledování filmu. A požadovat náhradu,Zrušení bezplatného ustanovení umožní divákům být při používání hygieničtější a pohodlnější a vyhnout se potenciálním zdravotním a bezpečnostním rizikům.

  V minulosti, kdy byly 3D brýle poskytovány zdarma, je spotřebitelé odebrali nebo poškodili, aniž by to připustili, což způsobilo spory se spotřebiteli v divadlech. Pokud se však spotřebitelům umožní přinést si vlastní nebo si koupit 3D brýle na místě, může se výše uvedené vyhnout situace.

 Zrušení bezplatných 3D brýlí pro kina však také získalo nový zdroj příjmů a zisková marže není malá. Reportér z Beijing Business Daily poznamenal, že v této fázi je cena 3D brýlí prodávaných v kinech tak nízká, jak 3 juany, a většina z nich je 5-10 juanů, a některé speciální vzory pro vzhled brýlí lze prodat za 30 juan nebo dokonce vyšší. Podle manažera Li,„Obecně platí, že 3D brýle s cenou 1 juan se prodávají přímo z továrny za zhruba 1,2 juanu za pár.

  Pokud jsou zakoupeny od agenta, každý pár je 3 juany. Při prodeji dáváme kinu orientační cenu 5 juanů . Pokud je cena Cena 3D brýlí kolem 5 juanů je také vyšší v kinech.

  Lze je prodávat za 10 juanů nebo 15 juanů. Samozřejmě musíte měřit úroveň spotřeby místního publika. “.

  Na základě tohoto výpočtu, pokud si vyberete kino s brýlemi v ceně 1 juan, můžete získat zisk alespoň 2 yuan za každý pár 3D brýlí, které prodáte. Pokud nakupujete přímo z továrny, můžete získat zisk ve výši nejméně 4 jüany. A vzhledem k tomu, že se 3D filmy staly v kinech běžnými, zejména hollywoodskými trháky, které jsou pro diváky atraktivnější, budou v zásadě existovat 3D verzeTo znamená, že počet 3D brýlí prodávaných v kinech rychle vzroste. Provozovatel kina ve Wenzhou uvedl, že pokud jde o uvedení do kin, počet 3D brýlí prodaných za den může dosáhnout stovek nebo dokonce tisíců, „zisk za tím je značný.

 “ A vzhledem k tomu, že každý lístek do kina musí producentovi zaplatit přibližně polovinu příjmu a zaplatit daně,Zbývající část musí také odečíst náklady na práci, odpisy vybavení, bydlení, vodu a elektřinu atd. Čistý zisk z lístku do kina ve výši asi 30 juanů je asi 3 juany, pokud je zisk z prodeje jednoho páru 3D brýlí se porovnává se ziskem z jediného lístku do kina.

  Zisk 3D brýlí může překonat lístky do kina. Trend 3D brýlí s různou kvalitou a skrytým nebezpečím od bezplatného po placený nákup se stále rozšiřuje. V očích spotřebitelů v první řadě doufají, že kina mohou poskytnout 3D brýle zdarma, a myslí si, že to je povinnost nebo standardní služba kina.

  Pokud je nutné je zakoupit, doufají také, že kvalita 3D brýle prodávané v kinech jsou kvalitnější a lze je dlouhodobě opakovat. Používáte-li vždy nekvalitní 3D brýle, snadno se po jednom použití poškodí. To odpovídá neustálému zvyšování vlastních nákladů na sledování. Stojí za zmínku, že v této fázi si některá kina v zájmu dalšího snížení pořizovacích nákladů vybírají výrobky Sanwu, které nemají ani výrobce, ani datum výroby a další informace.

  Mezi nimi bylo kino v Shijiazhuangu vystaveno v -obchodní prodej spotřebiteli. 3D brýle jsou tři produkty,To vyvolalo obavy mnoha spotřebitelů. Spotřebitelka Xu řekla reportérovi z Beijing Business Daily, že účelem nákupu 3D brýlí z kin je vyhnout se zdravotním rizikům a v poslední době mohou lidé často vidět červené a oteklé oči nebo dokonce spojivky po nošení 3D brýlí poskytovaných kině Yan's novinky, ale pokud kina prodávají spotřebitelům tři produkty,Nejen, že nesnížil skrytá zdravotní rizika, ale také zvýšil více neznámých rizik.

  To není ze zdravotních důvodů, ale maskované používání 3D brýlí k dosažení zisku. Provozovatel kina Wang Rong uvedl, že kino není jen místem pro promítání filmů, ale také místem pro poskytování služeb.

  Jak se počet kin neustále zvyšuje,Spotřebitelům nechybí místa pro sledování filmů. Co je pro ně atraktivní, je kvalita promítání filmů a služby, které mají rádi. To vyžaduje, aby kina zaručovala kvalitu jejich vlastních služeb. Pokud kina poskytují spotřebitelům 3D brýle s nízkou kvalitou nebo dokonce se třemi produkty bez produktu, samotné kino snižuje náklady, ale ve skutečnosti jde o ztrátu důvěry spotřebitelů.

 Snižte šanci spotřebitelů znovu vstoupit do kina.

  V této fázi nemohou všichni spotřebitelé akceptovat potřebu koupit si 3D brýle nebo si přinést vlastní. Odborníci z praxe naznačují, že kina potřebují k rozhodování komplexní zpětnou vazbu od trhu a diváků. Pokud si kina nastaví svůj vlastní obchodní model, který jim již nebude poskytovat bezplatně 3D brýle, ve skutečném prodeji kategorie 3D brýle,Různé cenové hladiny jsou nastaveny tak, aby poskytovaly spotřebitelům více možností. Souběžně lze navrhovat související podpůrné služby podle jejich vlastních podmínek, například pomoci šetřit.

Pekingský komerční tým pro vyšetřování bodu varu / Wen Song Yuanyuan / komiks.